Jak používám NANOIL Argan Oil? Recenze efektivního rostlinného oleje.

Dnes pro vás recenzuji naprostý klenot, který jsem objevila teprve nedávno. Jedná se o NANOIL ARGAN OIL. Nanoil je mou oblíbenou kosmetickou značkou, která na trh uvádí jeden kvalitní produkt za druhým. Věděla jsem, že mě nezklame ani její nejnovější. Nanoil Argan Oil jsem si opravdu zamilovala a jsem nesmírně ráda, že s vámi mohu sdílet své dojmy. Přeji příjemné čtení!

Nanoil Argan Oil – co činí produkt tak zajímavým?

Kosmetické oleje od NANOIL mají jednu důležitou vlastnost. Každý kapka oleje je esence rostliny, ze které se olej získal, se všemi jejími složkami. Arganový olej se získává z argánie, které se přezdívá strom života. Právě z plodů tohoto stromu se získává nesmírně účinný a blahodárný olej, který je v současné době tak populární. Co činí arganový olej do Nanoil zajímavým a unikátním? Je eco-friendly, organický, nezpracovaný a za studena lisovaný. Byl certifikován a nese známku Ecocert, kterou získávají pouze špičky. Jsem si jistá, že bude o mou pokožku, mé vlasy a mé nehty skvěle postaráno.

Arganový olej lze užívat mnoha různými způsoby a pomůže tak opravdu každému. Jedná se o multifunkční kosmetiku, díky čemuž můžeme ušetřit. Nanoil Argan Oil je nesmírně efektivní. Jak dlouho vám vydrží závisí na tom, jak často a jakým způsobem jej užíváte. Jsem ráda, že jsem konečně našla kosmetický produkt, který splňuje všechny mé požadavky a ráda s vámi budu sdílet výsledky.

Ingredience Nanoil Argan Oil

Produkt obsahuje pouze jen ty nejdůležitější a nejblahodárnější složky pro péči o pokožku, vlasy a nehty. Mezi nimi nalezneme i:

  • omega-6 linoleovou kyselinu,
  • omega-9 oleovou kyselinu,
  • vysokou koncentraci vitaminu E,
  • karoteny,
  • skvalen,
  • butyrospermol,
  • další aktivní ingredience.

Jedná se o bohatý zdroj esenciálních mastných kyselin, což z oleje dělá perfektní kosmetiku pro každého. Lze jej užívat na tělo, obličej, vlasy i nehty. Lahvička obsahuje kapátko, takže je aplikace nesmírně jednoduchá. K čemu olej užívám já?

VLASOVÉ OLEJOVÁNÍ

Nanoil Argan Oil pravidelně aplikuji na vlasy. Ty jsou pak lesklé a chráněné před vysušováním. Funguje také jako přírodní UV filtr a ochrana před teplem, takže jej vždy aplikuji před fénováním, žehlením a natáčením. Mívala jsem barvené vlasy, které nebyly v optimálním stavu. Pravidelné vlasové olejování zabraňuje třepení mých konečků a dodává vlasům zdravý lesk.

OLEJ BOJUJÍCÍ S CELULITIDOU

Nanoil Argan Oil užívám pro potřeby tělové masáže již několik týdnů a má pokožky vypadá násobně lépe. Strie a další kožní nedokonalosti nejsou tak výrazné, jako dříve. Olej nabízí efektivní obnovující a zpevňují účinek a zanechává pokožku pevnou a měkkou. Lze jej také užívat před a po opalování pro zklidnění pokožky. Bojuje také proti projevům ekzému a atopické dermatitidy.

PÉČE O OBLIČEJ

Nanoil Argan Oil se perfektně hodí i pro každodenní péči o obličej. Užívám jej jako noční sérum a probouzím se se svěží a zářivou pletí. Pleť v problémových oblastech, jako např. pod očima je vždy mladistvá a svěží a produkt zpomaluje vznik vrásek. Produkt rozhodně zkuste aplikovat společně s vaším denním či nočním krémem pro zintenzivnění jejich účinků.

nanoil ARGANOVÝ OLEJ

OBNOVA NEHTŮ

Olej trochu rozehřeji a namočím do něj ruce. Tohle opakuji několikrát týdně. Jedná se o tu nejlepší formu péče pro poškozené ruce a nehty. Ty mé jsou konečně dostatečně silné a vyživené, takže jsem je přestala neustále skrývat! Vypadají krásně a jsou odolné vůči vnějším vlivům.

Vyzkoušíte Nanoil Argan Oil i vy? Stojí to za to! Tento skvělý olej vám rozhodně uhrane. Lze si jej pořídit online s doručením až domů. Přeji hodně štěstí. Mějte se! Vstupte na oficiální stránku – nanoil.cz.