Krása

Nanoil – turnaj zdravých vlasů

Někdy péče o vlasy může připomínat hru. Na jedné straně jste vy a na druhé je skupina faktorů, které vám chtějí zničit vaše vlasy. Stačí jeden chybný pohyb a je po všem. Vaše vlasy budou suché, jemné, křehké a naprosto bez života. Před tím, než vás škodlivé faktory porazí sáhněte po hráči, který je v této sezóně naprostým šampionem a který vám zajistí vítězství na všech frontách – Nanoil. Díky Nanoil se zbavíte všech problémů spojených s vašimi vlasy. Toto sérum bude ve své kategorii vždy jedničkou. Jedná se zkrátka o naprosto fenomenální produkt zaměřený na obnovu a regeneraci vlasů.

Nanoil při výrobě svého séra nedělal žádné kompromisy a společnost se soustředila pouze na kvalitu a sílu přírodních ingrediencí, hlavně olejů, které se v oboru využívají již po staletí a které velice rychle a účinně zlepší stav vašich vlasů.

To ale není vše, jelikož zde síla séra Nanoil nekončí. Proto, abyste porazili svého nepřítele se nejdříve musíte dozvědět o jeho slabinách. Nanoil je tedy dostupný ve třech verzích, kdy se každá jednotlivá verze soustředí na jeden typ vlasové porozity.

Celkem existují tři typy porozity:

 • nízká – vlasy s nízkou porozitou mají neporušenou ochranou vrstvu
 • střední vlasy se střední porozitou mají ochranou vrstvu jemně narušenou
 • vysoká vlasy s vysokou porozitou mají ve své ochranné vrstvě trhliny

Každá ze tří typů porozit má své vlastní pravidla pro léčbu a nápravu jí způsobeného poškození. Vlasy se také chovají velmi odlišně. Každý typ tedy logicky vyžaduje jinou péči.

Nanoil je přizpůsoben každému ze tří typů vlasové porozity, takže ve svém oblíbeném kosmetickém obchodě naleznete celkem tři odlišné lahvičky séra Nanoil.

Kromě toho je Nanoil odpovědí na každý problém vztahující se na vlasy. Nejen, že vlasy vyživuje a zkrášluje, ale také je hloubkově regeneruje a to každý den. Díky séru Nanoil zmizí všechna vaše trápení s vlasy. Jak je to možné? Pro vysvětlení si musíme popsat složení a účinek všech tří sér.

Vlasové oleje Nanoil – týmová prezentace:

1. Nanoil pro vlasy s nízkou porozitou

Tento typ vlasů potřebuje ze všeho nejvíce lehké substance, které vlasy nebudou zbytečně zatěžovat. Vlasy s nízkou porozitou jsou tlusté, těžce tvarovatelné a bez objemu. Pokožka dále produkuje až přespřílišné množství mazu, což má za následek pokrytí vlasů touto mastnou „helmou“. Dlouhé a těžké vlasy s nízkou porozitou mohou začít vypadávat. Přesně proto je důležité dodávat svým vlasům tu správnou péči. Nanoil neobsahuje žádné silikony, parabeny či další syntetické látky. Vlasy pouze vyživuje, posiluje a regeneruje.

2. Nanoil pro vlasy se střední porozitou

Tento typ vlasů potřebuje během léčebné kúry o trochu více péče. Kutikuly vlasů se střední porozitou jsou lépe propustné, čímž se do vlasů dostane větší množství škodlivých látek, které neničí pouze vnější povrch, ale také vnitřní část vlasu. Nanoil v tomto případě ve svém složení zahrnuje mastné kyseliny omega-7 a omega-9 a celou škálu látek, které funkci olejů ještě podporují. Mezi ty nejdůležitější se řadí: hedvábí (zkrášluje a dodává flexibilitu) a UV filtr, který chrání vlasy před škodlivým slunečním zářením.

3. Nanoil pro vlasy s vysokou porozitou

Tento typ vlasů je na první pohled nesmírně poškozený a vyžaduje tak při obnově a výživě velkou míru odhodlání. Ochranná vrstva vrstva vlasů je tak řídká, že na vlasy mohou útočit škodliviny téměř jakéhokoliv druhu. Pro opětovné dodání vitality je potřeba aplikovat Nanoil pro vlasy se střední porozitou. Produkt nebude pečovat o vlasy po celé jejich délce, ale také se bude starat o výživu a obnovu vnitřní části, která mohla být vlivem škodlivých faktorů také poškozena. Všechny ingredience obsažené v séru podporují funkci přírodních olejů, které vlasům dodávají jejich jemnost, elasticitu, obnovu a ochranu.

Nanoil je hráčem světové ligy a plní sny mnohých žen o krásných a plných vlasech. Nechte se navést až k vítězství!

16 komentářů “Nanoil – turnaj zdravých vlasů”

 1. Škoda, že jsem o tomto séru něco zjistila teprve nedávno

  Odpovědět
 2. Můj kadeřník mi toto sérum doporučil, když mi začaly vypadávat vlasy a funguje velice dobře! A když už nějaký ten vlas vypadl, tak zase rychle dorostl. Také jsem si všimla nových vlásků, které mi začaly růst.

  Odpovědět
 3. Co se složení týče, tak je to snad to nejlepší sérum na trhu

  Odpovědět
 4. Je to fakt ten jediný produkt, který mi pomohl. Před asi rokem jsem se potýkala s celkem dost solidním problémem s vypadáváním vlasů a zkusila jsem snad všechno, ale nic mi nepřineslo požadovaný efekt. Tohle byla moje poslední šance a musím říct, že funguje skvěle!

  Odpovědět
 5. Tento olej používám třikrát denně před šamponováním. Už jsem asi v polovině první lahvičky, ale výsledky jsou viditelné zcela jasně. Vlasy mi přestaly vypadávat, jsou silnější a dokonce mi začaly růst i vlásky nové. Jediná nevýhoda je cena, která je bohužel trochu vyšší. Rozhodně ale produkt doporučuji i přes trochu vyšší cenu, jelikož je velice efektivní a vydrží opravdu dlouho.

  Odpovědět
 6. Skvělá vůně! Kromě toho jsou taky vlasy silnější a hezčí. Jo a taky se skvěle lesknou! Vlasy mi už nevypadávají a rostou nové!

  Odpovědět
 7. Nejlepší na tom vem je, že nabízejí séra pro různé typy vlasů, takže si vždy každý najde přesně to, co potřebuje, ať už má jakoukoliv vlasovou porozitu.

  Odpovědět
 8. Pomohlo mi to, když jsem měla problémy s mastnou hlavou

  Odpovědět
 9. Jsem fanoušek všemožných olejů na vlasy, takže toto je pro mě jasná koupě

  Odpovědět
 10. Moje vlasy jsou díky séru opět krásné (vysoká porozita). Kromě toho jsou silnější a všímám si toho, jak mi rostou nové, malé vlásky na místech, kde mi vlasy předtím hodně vypadávaly. Dále jsou vlasy lesklé, což jim ještě dodává na kráse. Rozhodně sérum zkuste!

  Odpovědět
 11. Já si asi objednám to sérum pro vlasy se středná porozitou, protože mi tak vyšly testy z nanoil webových stránek.

  Odpovědět
 12. Zkoušela jsem toto sérum pro vlasy s vysokou porozitou a musím říct, že se jejich stav opravdu zlepšil. Teď používám sérum pro vlasy se střední porozitou a musím říct, že je to moje oblíbená kosmetika!

  Odpovědět
 13. Složení je fakt super, ale cena nic moc

  Odpovědět
 14. Díky tomuto článku už vím, jaký mám vlasový typ:D

  Odpovědět
 15. Pořád se snažím přemluvit, abych začla vlasové olejování, ale pořád mi to nejde. Když jsem zkoušela ricinový olej, tak jsem vlasy musela snad pětkrát promýt, než jsem ho dostala ven.

  Odpovědět
 16. Mám vlasy s vysokou porozitou, ale to hlavně proto, protože jsem nebyla opatrná a často si je bělila či žehlila. Teď mám na hlavě něco hrozného. Rozhodně toto sérum vyzkouším!

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *