Krása

Neuvěříte tomu, jak je oční sérum nesmírně efektivní!

Každý něco ví o očních krémech, ale když přijde řeč na oční séra, mnoho lidí vůbec nevím, že takové produkty existují. Pravdou ale je, že vhodné užívání těchto produktů dokáže opravdová kouzla a proto jsou vřele doporučovány kosmetology. Co se účinků týče, sérum je 10x lepší, než klasický krém! Díky čemu je tak efektivní? Pojďme se podívat na to, jak sérum funguje a jak dokáže pomoci vyživovat pokožku pod očima.

Co je to oční sérum?

Oční sérum je lehký, rychle se absorbující produkt, který pečuje o pokožku pod očima, kterou také obnovuje, posiluje a hydratuje. Oční sérum je podobné tomu obličejovému. Největším rozdílem je jeho lahvička, která je většinou ve formě malého pera, které obsahuje lehkou a vyživující gelovou či tekutou recepturu, která se perfektně absorbuje do hlubokých vrstev pokožky.

Jak oční sérum funguje?

Díky své vysoké koncentraci živin funguje nesmírně efektivně, stejně jako obličejové sérum. Oba produkty mají za cíl rychlou absorpci do hlubokých vrstev pokožky. Oční sérum je téměř nutností, jelikož pokožka pod očima je extrémně křehká a náchylná na poškození. Sérum je dostatečně efektivní k tomu, aby dokázalo pomoci obnovit poškození epidermis či dodat buňkám dostatek kolagenu. Je to dáno hlavně tím, že hloubkově penetruje strukturu pokožky.

Sérum vs krém

Po přečtení několika odstavců výše se teď zřejmě sami sebe ptáte, jestli se vůbec vyplatí užívat krém na oči. Samozřejmě, že ano. Sérum funguje pouze v dermis, zatímco krém pečuje o epidermis, kterou chrání před poškozením a UV zářením. Přesně proto jsou obě složky esenciální pro vhodnou péči o pokožku. Nejprve aplikujte sérum a následně pokračujte s aplikací krému.

Jak si vybrat to nejlepší oční sérum?

Pokud hledáte to nejlepší oční sérum, pamatujte, že nejvíce záleží na složení. Obsah mnohých přírodních a aktivních složek znamená nižší rizika podráždění a více benefitů pro péči o pokožku. To nejlepší sérum se musí rychle absorbovat a nezatěžovat pokožku, na které by nemělo zanechat ani mastný či lepivý film. Antioxidanty jsou vítaným plus.

Jaké složky obsahuje to nejlepší oční sérum?

Co se ingrediencí týče, rozhodně se nespokojte jen tak s něčím. Aktivní složky jsou klíčovou součástí séra. Hledejte proto produkty s obsahem hyaluronové kyseliny, kofeinu, peptidů, argininu, vitaminů (A, E), mastných kyselin, okurky či extraktu ze světlíku.

Jaké účinky čekat poté, co si vyberete své oční sérum?

  • Efektivní obnovu jemné pokožky.
  • Zpomalení procesu stárnutí.
  • Hebkou a pevnou pokožku.
  • Perfektní hydrataci dermis.
  • Eliminaci otoků.
  • Na první pohled odpočaté oči.
  • Méně viditelné vrásky.
  • Dodání pružnosti.

Pamatujte, že kvalitní obličejové sérum je tajemstvím bezchybné pokožky kolem očí. Pečlivě si vyberte to nejlepší a užívejte jej pravidelně. Pouze tak si zajistíte krásnou a pevnou pokožku kolem očí.