Užitečné tipy

6 tipů pro naprosto uhrančivé řasy

Dlouhé, krásné a uhrančivé řasy, kterými oslníte. Tak by popsal téměř každý řasy, se kterými by chtěl každé ráno opouštět práh domova. Bohužel je ale realita mnohdy odlišná. Pojďme se tedy podívat na to, jak si zajistit krásné řasy po celý den. Jakou řasenku užívat, jak takovou řasenku aplikovat a jak řasám zajistit dostatek živin? Hledáte rady od make-upových nadšenců? V tom případě jste tady správně, protože vám nabízíme vše potřebné k úspěchu! 

1. Natočené řasy pro jejich uhrančivý vzhled.

Víme, proč se vám tak zamlouvají kleštičky na řasy, ale nemyslíme si, že by se měly užívat příliš často. Sice budou řasy vypadat delší a plnější, což také opticky zvětší naše oči, ale na druhou stranu budou náchylné na praskání a poškození. Zkuste místo toho šetrnější metodu. Aplikujte první vrstvu řasenky a přitlačte řasy na aplikátor řasenky. Držte je takto několik sekund. Pokračujte s další vrstvou. Tímto si zajistíte efekt natočených řas, aniž byste k tomu potřebovali kleštičky.

2. Pokud vám přijde, že se bez kleštiček neobejdete…

… protože jsou vaše řasy příliš pevné a rovné, můžete je čas od času použít, jen netlačte na řasy příliš dlouho. Ve výsledku budou totiž řasy jemnější a slabší, takže automaticky budou vypadat o mnoho hůře, než by mohly ve svém optimálním stavu. Pokud vyžadujete efekt intenzivního natočení řas, vyzkoušejte salónní metody, které vám zajistí dlouhotrvající účinky. Díky tomu nebudete muset kleštičky několik týdnů užívat.

Poznámka: při užívání kleštiček není třeba příliš tlačit. Pokud to přeženete, riskujete, že si řasy poškodíte. Měli byste kleštičky stisknout jemně a držet je po dobu několika sekund, během kterých byste neměli mrkat.

3. Sérum na řasy – kvalitní produkt pro krásné řasy.

Pokud vás dlouhodobě trápí jemné, slabé a nevzhledné řasy, které ještě k tomu dostávají zabrat díky kleštičkám na řasy, pak můžete mít problém s jejich opětovnou revitalizací. Naštěstí existuje produkt, díky kterému jsou řasy zdravé, krásné a uhrančivé. Sérum na řasy užívejte pravidelně. Stačí každodenně oželet několik sekund před spaním. Rychle si na to zvyknete. Jak budou reagovat vaše řasy? Budou dvakrát delší, hustší a silnější. Kvalitní sérum na řasy je tím nejlepším řešením pro jemné a krátké řasy.

4. Kvalitní řasenka je tajemstvím perfektních řas.

Sáhněte po lehké, snadno aplikovatelné a žmolky netvořící řasence. Řasenka by také měla obsahovat vyživující složky, díky kterým bude zajištěna efektivní péče i o ty nejmenší a nejslabší chloupky. Top produkty řasám zajišťují objem, hustotu a posílení. Některé řasenky také efektivně stimulují růst řas!

5. Před aplikací make-upu použijte pudr.

Make-upový stylisté tento trik zbožňují. Pro krásný make-up totiž nepotřebujete primer. Stačí sypký průhledný pudr, který se aplikuje na řasy (nejprve je nutné zavřít oči). Poté aplikujte řasenku. Účinkem budou hustší a delší řasy!

6. Hlavně se kvůli řasám příliš nevztekejte!

Za krásné a bezchybné řasy nemusíte bojovat každodenně. Stačí je milovat takové, jaké jsou. Pokud si najdete kvalitní sérum na řasy a to budete pravidelně aplikovat, zaručeně budou vaše řasy delší, hustší a půvabnější. Poté už řasenku ani nebudete potřebovat.