Nakupování

Hledáte nejbezpečnější způsob fénování vlasů? Vyzkoušeli jste již Nanoil Heat Protectant Spray?

Vysoká teplota má stejně destruktivní dopad na strukturu našich vlasů jako některé populární metody ze salónů krásy – např. bělení či barvení. Pokud jste si již nevykli užívat pravidelně tepelný styling vašich vlasů, pak by jistě nebylo od věci zahrnout do vaší každodenní rutiny také ochranný sprej proti termickému poškození.

Udržovat vaše vlasy v top stavu i přes pravidelný tepelný styling je bez vhodných a k tomu určených produktů nesmírně těžké. Naštěstí je tu produkt, který během tepelného stylingu nabízí adekvátní ochranu. Jedná se o Nanoil Heat Protectant Spray, lehký kosmetický sprej, který vlasy posiluje a chrání před teplem stylingových pomůcek. Chcete si o produktu zjistit více? Pak pokračujte ve čtení.

Vysoká teplota a její dopad na vlasy

Věděli jste, že když přijde řeč na nejškodlivější faktory pro strukturu vlasů, stylisté vždy zmiňují vysokou teplotu? Ať už jsou vaše vlasy jakékoliv, bez adekvátní ochrany před teplem se při tepelném stylingu vysušují, oslabují a také ztrácejí vitalitu. Proto je třeba vlasy profesionálně chránit před stylingovými pomůckami a před sluncem.  Proto byste měli mít vždy po ruce efektivní sprej pro ochranu vlasů před teplem. Užívání Nanoil Heat Protectant Spray před fénováním, žehlením či jakoukoliv jinou termickou metodou stylingu, udrží vaše vlasy v nejlepší kondici. Díky tomu se nebudete muset cítit špatně kdykoliv použijete žehličku či fén!

Nanoil ochranný sprej na vlasy

Co činí Nanoil Heat Protectant Spray tak kvalitní kosmetikou?

Jedná se o špičkový ochranný sprej, který nabízí ochranu do 220°C. Zároveň pečuje o stav a vzhled vlasů, které posiluje. Jak to dělá? Nanoil Heat Protectant Spray zajišťuje hydrataci a zkrášluje vlasy. Po analýze všech nabízených účinků to vypadá tak, že je sprej od Nanoil efektivní multi-funkční kosmetikou, která kombinuje vlastnosti stylingové pěny, vyhlazující emulze a také vlasového kondicionéru. Jelikož je produkt obohacen o vyživující hedvábný protein, dokáže Nanoil Heat Protectant Spray obnovit vlasy a zajistit jim lesk. Nanoil Heat Protectant Spray tedy chrání vlasy, usnadňuje jejich stylingu, vyživuje je a pomáhá vám zajistit si krásné vlasy!

Nanoil Heat Protectant Spray: maximální účinek pro zdravé vlasy

Pro pochopení nesmírné efektivity Nanoil Heat Protectant Spray se vyplatí znát alespoň krátký výčet jeho účinků!

  • Chrání vlasy před extrémně vysokými teplotami.
  • Vyhlazuje kutikuly a zabraňuje vysušování vlasů.
  • Usnadňuje styling a rozčesávání.
  • Bojuje proti kadeření a statické elektřině.
  • Zanechává vlasy hebké na dotek.
  • Vydrží opravdu dlouho a má příjemné aroma.
  • Je lehký, což snižuje riziko zatížení vlasů.
  • Posiluje lesk a činí vlasy pružnějšími.

Poznámka!

Pokud si vlasy často fénujete, mějte na paměti, že je nutné vlasy chránit za pomoci termálního spreje. Vytvořením lehké vrstvy na vlasech produkt neumožňuje vypařování vody z vnitřní struktury vlasů. Díky tomu nebudou vlasy po fénování křehké a slabé. Ať už jsou vlasy husté či jemné, Nanoil Heat Protectant Spray funguje na všech typech vlasů.

Termální sprej nanoil je dostupný na oficiálním e-shopu

Nejsnáze si produkt zakoupíte v e-shopu výrobce, zcela online. Navštivte nanoil.cz a objevte kompletní produktovou řadu této značky, která obsahuje micelární šampony, vlasové masky, kondicionéry a mnoho dalšího. Vytvořte si svůj vlastní plán vlasové péče.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *