Nakupování

Laminace obočí doma? Se sadou Nanobrow Lamination Kit je to snadné!

Laminování obočí je velice oblíbené kosmetické řešení, které ženy stále častěji volí. Jedná se o tvarování chloupků na obočí správným směrem pomocí speciálních chemických roztoků. Nanobrow Lamination Kit na domácí laminaci obočí obsahuje vše, co potřebujete k laminaci obočí doma! Vaše obočí bude husté, svůdné, elegantní a přitom přirozené.

Pro koho je laminace obočí určena?

Laminace obočí je určena pro každou ženu, která touží po definovaném a přirozeně vypadajícím obočí bez mezer a řídkých oblastí. Laminace obočí je skvělá zejména pro ženy s řídkým nebo krátkým obočím, dodá mu objem a usnadňuje každodenní styling. Make-up už nebudete potřebovat! Jednoduše si jen pročešte obočí a můžete vyrazit. Pokud chcete být uchváceni vaším obočím, domácí laminace je ta spravná volba a výsledný efekt můžete posílit tónováním nebo pinzetou. Laminování obočí se sadou Nanobrow zkrotí i nepoddajné obočí a vytvaruje je správným směrem.

Kompletní sada na laminaci obočí pro domácí použití a kosmetické salony.

Více o výhodách laminovací sady Nanobrow najdete na www.nanobrow.cz

Jak se připravit na laminaci obočí?

Před laminací obočí je dobré se na ni připravit. Nejdříve se ujistěte, že pokožka kolem obočí je čistá a bez make-upu. Obočí můžete vyčistit bezolejovým odličovačem, jako je Nanobrow Micellar Makeup Remover. Roztoky neaplikujte na poškozenou nebo podrážděnou pokožku.

Je možné provést laminaci obočí doma?

Ano, jistě! Sada na lifting a laminaci obočí od Nanobrow zajišťuje zcela bezpečnou laminaci obočí doma, kterou zvládne každý. Jasný návod, označené lahvičky, snadná aplikace a fenomenální výsledky – to nemůžete odmítnout! Krásný a přirozený efekt precizně upraveného obočí vydrží až 6 týdnů podle citlivosti a tloušťce vašeho obočí. Laminování obočí pomocí sady Nanobrow lift kit je snadné a zábavné. Pokud už máte dost toho, že je vaše obočí nepoddajné, trčí špatným směrem a je velmi těžké ho upravovat, sáhněte po Nanobrow Lamination Kit na domácí použití!

Laminace obočí doma pomocí sady Nanobrow lift kit

Nanobrow Lamination Kit pro dlouhotrvající pozvednutí a laminaci obočí vám pomůže zkrotit vaše obočí a dodá mu objem, o kterém sníte. Laminace obočí je vhodná pro každou ženu, která sní o hustém a definovaném obočí. Profesionální sada na laminaci obočí od Nanobrow zakryje mezery a dodá objem. Obočí se snadno a rychle upraví do požadované polohy. Účinné roztoky vystačí na 10 jednotlivých aplikací a zajistí bezchybné obočí po mnoho měsíců. Nebudete je už muset vůbec upravovat!

Profesionální laminovací sada na domácí použití od Nanobrow – recenze

Kompletní sada na domácí laminaci obočí – Nanobrow Lamination Kit je velice populární e oblíbená a získává pozitivní online recenze. Ženy si sadu navzájem doporučují! Sada na úpravu obočí je navíc perfektní pro profesionální kosmetické salony. Zde je několik recenzí sady Nanobrow Lamination Kit:

WOW! Tato sada na laminaci obočí zkrotila mé nepoddajné obočí. Nerada ztrácím čas líčením a stylingem obočí a díky laminaci obočí pro domácí použití to vůbec nemusím dělat. Jen si projedu obočí kartáčkem a můžu jít. Super úspora času! <3 – Dana, ​​33

Velice se mi líbí sada na laminaci obočí Nanobrow. Nemyslela jsem si, že je možné provést laminaci obočí doma, ale zjistila jsem, že je to tak snadné a zábavné. Tato profesionální sada na úpravu obočí se snadno používá a aplikaci zvládne každá žena. Moje obočí vypadá elegantně a krásně, je přirozeně lesklé a výrazně obnovené. Vřele doporučuji! – Marie, 29

Nemyslela jsem si, že moje obočí může vypadat tak krásně bez make-upu! Laminování obočí pomocí sady Nanobrow Lamination Kit mi úplně změnilo obočí. Konečně jsem se mohla rozloučit s řídkým a tenkým obočím a přivítat vaše krásné a dokonale tvarované oblouky. Cena je velmi atraktivní a vybízí vás k vyzkoušení, takže běžte do své oblíbené drogerie a vyzkoušejte to! Miluji tuto sadu! – Berenika, 45 let

Výsledky laminace obočí se sadou Nanobrow lift kit vydrží v mém případě minimálně 5 týdnů. Konečně jsem našla pomocníka pro mé husté a nepoddajné obočí! Nyní vypadá nádherně a to díky této skvělé sadě na laminaci obočí. Kromě toho je to super úspora peněz, protože laminace obočí v profesionálním salonu je mnohem dražší. Stala jsem se svou nejlepší stylistkou obočí! – Klaudie, 24 let