Nakupování

Skvělé sérum od Nanoil bohaté na extrakt z kaštanu

Obličejové sérum s vyrovnanou koncentrací ingrediencí je klíčovým produktem pro péči o pokožku s popraskanými kapilárami. Séra s obsahem extraktu z kaštanu jsou ta nejefektivnější, co se posílení a zkrášlení kuperózní pokožky týče. Sérum Nanoil Anti-Redness Serum je příkladem takového séra. Čtěte dál pro informace o tomto blahodárném produktu.

Kaštan v sobě obsahuje celou řadu blahodárných složek, díky kterým se v rámci produktů pro péči o pokožku užívá již po mnoho let. Extrakty se nejčastěji získávají z kůry, listů či samotných kaštanů. Nejčastěji se s nimi setkáme v krémech či peelingových produktech. Méně často se objevují v sérech. Naštěstí ale tuto blahodárnou složku využila značka Nanoil, která ji přidala do svého obličejového séra. Přesněji se jedná o extrakt z kůry, což je část kaštanu nejvhodnější pro užití v rámci péče o kuperózní pokožku.

Proč je toto sérum správnou volbou?

Někteří z vás užívají buďto obličejové sérum či hydratační krém. To ale není to nejideálnější. Pro ty nejlepší výsledky je nutné užívat tyto produkty společně. Sérum obsahuje méně ingrediencí, ale jejich koncentrace je daleko vyšší. kromě toho se sérum odkáže dostat do epidermis a dermis rychleji a efektivněji. Výsledkem je nesmírně rychlé zlepšení stavu a vzhledu pokožky. Při aplikaci obličejového krému po séru se účinek ještě zintenzivní, jelikož se aktivní ingredience uzavřou ve struktuře pokožky.

Nanoil nejlepší obličejové sérum pro citlivou pokožku

Nanoil Anti-Redness Face Serum: nejen extrakt z kaštanu

  • Extrakt z kaštanu pečuje o cévy a posiluje jejich strukturu. Jedná se také o antioxidant, který zpomaluje předčasné stárnutí pokožky. Kapiláry jsou díky němu na pokožce méně viditelné.

Jak vidíte, tato ingredience sama o sobě pokožce zajišťuje blahodárné účinky. Nanoil ale obsahuje ještě několik dalších extraktů:

  • Extrakt z cypřiše
  • Extrakt z lípy
  • Extrakt z kořene Punarnava

Tyto extrakty doplňují extrakt z kaštanu a pokožce zajišťují hydrataci, zklidnění a zpevnění cév.

Nanoil Anti-Redness Face Serum: Extra informace

A nakonec další informace pro zvídavé.

Objem

Sérum je k dispozici v lahvičce s objemem 50 ml.

Cena

Když přihlédneme k ingrediencím a objemu, je sérum nesmírně dostupné.

Konzistence

Sérum je založeno na vodě, takže je nesmírně lehké, rychle se absorbující a nezatěžující.

Nákup

Sérum je dostupné online, např. na stránkách www.nanoil.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *