Nakupování

Nanoil Anti-Redness, aneb co to to obličejové sérum dokáže?

Receptura Nanoil Anti-Redness Face Serum byla vyvinuta pro potřeby citlivé a reaktivní pokožky. To ale neznamná, že se hodí pouze pokožce náchylné na popraskání kapilár a nekontrolovatelné zarudnutí. Jaké další výhody sérum Nanoil Anti-Redness Face Serum nabízí?

Receptura, účinky a aplikace jsou to, co definuje daný kosmetický produkt. V případě obličejového séra proti zarudnutí od Nanoil nabízí produkt účinků díky bohaté směsi ingrediencí. Co přesně to znamená?

Vše je o ingrediencích!

Nanoil Anti-Redness Face Serum je založeno namísto na olejích na vodě, která je základem pro bohatou směs přírodních ingrediencí. To znamená, že je sérum šetrnou, ale efektivní kosmetikou schopnou zklidnit podráždění, které je v případě citlivé pokožky tak časté. Vhodné složení je klíčem k úspěchu každého kosmetického produktu. A jaké složky nabízí právě toto sérum od Nanoil?

● Extrakt z lípy zklidňuje podráždění a zánět pokožky.

● Extrakt z cypřiše hydratuje, vyživuje a chrání pokožku.

● Extrakt z kaštanu stahuje a posiluje cévy, které činí pružnějšími.

● Extrakt z kořene Punarnava je přírodní antioxidant.

Sérum obsahuje také řadu vitaminů, hydratačních látek a živin. Nejdůležitější je ale fakt, že sérum neobsahuje žádné ftaláty, parabeny, umělá barviva či aromatické látky, které pokožku dráždí nejčastěji.

Nanoil Anti-Redness: Jaký je účinek tohoto séra?

Při pohledu na ingredience je jasné, že bylo sérum Nanoil při vývoji séra pro lehce podrážděnou pokožku úspěšné. Funguje šetrně, ale přitom nesmírně efektivně, narozdíl od ostatních sér, která jsou často příliš dráždivá či obsahují ingredience, které nejsou citlivou pokožkou tak snadno tolerovány. Sérum Nanoil je šetrné, ale přitom nesmírně efektivní. Co všechno sérum Nanoil Anti-Redness Face Serum dokáže?

● zklidňuje podráždění

● posiluje kapiláry a činí je pruznějšími

● zabraňuje praskání kapilár

● snižuje zarudnutí

● posiluje texturu pokožky

● chrání pokožku před podrážděním

● osvěžuje matnou pokožku

● zajišťuje pokožce hydrataci

Proč se vyplatí vyzkoušet sérum Nanoil?

PÉČE O POPRASKANÉ KAPILÁRY

Jelikož je sérum určeno hlavně zarudlé pokožce, efektivně obnovuje strukturu kapilár. Dokáže rozjasnit metličkové žilky a vyrovnat tón pokožky. Kapiláry a cévy posiluje a činí je pružnějšími.

ZBAVENÍ POKOŽKY ZARUDNUTÍ A RŮŽOVKY

Vyplatí se zmínit, že sérum Nanoil Anti-Redness Face Serum je efektivní i v případě, že vás netrápí popraskané kapiláry. Sérum od Nanoil pomáhá i při obecném zarudnutí pokožky či persistentním erytému na pokožce trpící růžovkou.

ZKLIDNĚNÍ PODRÁŽDĚNÉ POKOŽKY

Zajímavé je, že sérum Nanoil Anti-Redness Serum je kosmetickým produktem, který lze užívat v rámci každodenní rutiny na každém typu pokožky. Sérum užívejte vždy, když je pokožka podrážděná či v případě, že se chcete vypořádat se zánětem.

Číslo jedna mezi obličejovými séry

Nejnovější nabídka od Nanoil je v současné době jedním z nejpopulárnějších obličejových sér. Kosmetologové a další specialisté jej doporučují pro péči o reaktivní pokožku. Kombinuje ty nejefektivnější přírodní ingredience se šetrnou péčí, kterou citlivá pokožka tolik vyžaduje. Pokud se chcete opět cítit dobře ve své vlastní kůži, rozhodně sérum Nanoil Anti-Redness Serum vyzkoušejte a přesvědčte se o jeho účinku sami. Drtivá většina žen je sérem a jeho účinky pozitivně překvapena!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *