Nakupování

Opravdu Mavala Double Lash Serum funguje?

Všichni chtějí mít dlouhé řasy a zkouší všechno možné, aby zlepšily jejich vzhled. Přírodní oleje, krémy nebo séra na řasy. Mavala Company vyrobila Double Lash sérum, které by mělo řasy prodloužit a udělat hustší. Složení je bohaté na proteiny a živé ingredience, které by měly podpořit růst řas.

Mavala Double Lash Serum přichází v lahvičce o 10ml, lahvička vypadá jako řasenka. Aplikace je rychlá a snadná. Složení je tekuté a průhledné. Jakmile produkt aplikuje, řasy jsou trochu tvrdé, ovšem po zaschnutí se nijak produkt neloupe.

avaladoublelash1

Mavala Double Lash sérum bylo klinicky testováno a schváleno jako bezpečné. Je důležité vědět, že je pouze pro externí použití. Jakmile se produkt dostane do očí, okamžitě oči vypláchněte a vyhledejte doktora.

Abychom dokázali účinost tohoto séra, provedli jsme několik testů na dobrovolnících. Testovali jsme zvětšení objemu a délky řas po dobu tří měsíců.

Výsledky ukazují, že Mavala Double Lash Serum prodloužilo řasy dobrovolníkům o pouhých 5%. Objem se zvětšil o 8%, respondenti však zaznamenali významné zlepšení stavu řas. Řasy jsou prý silnější, tolik nevypadávají a méně se lámou.

Řasy také vypadají zářivější a zdravější, což je následkem složení bohatého na esenciální oleje. Výsledky testu však nejsou uspokojující, jelikož produkt slibuje hlavně řasy prodloužit a zvětšit objem. Na trhu je spoustu jiných sér na řasy, například Nanolash je mnohem efektivnější, než Mavala. Cena produktu je velmi dostupná a neměla by přesáhnout 15€. Ovšem záleží odkud sérum kupujete. Mavala Double Lash Serum funguje skvěle jako báze pod řasenku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *