Nakupování

Přírodní produkty na péči o pleť od Veges

Chutnají skvěle, ale také mohou léčit naši kůži. Víte, o čem se bavíme? Máte pravdu, zelenina. Ideální zelenina je taková, která roste v naší zahradě. Milujeme její chuť, ale ne mnoho z nás ví, že může být použita i externě.

Proč je zelenina tak dobrá pro naše zdraví? Společně s ovocem je zelenina nejlepší zdroj vitamínů a minerálů, obsahuje vitamíny A, C, P, K a B a vlákninu, která je důležitá pro naše zdraví a dobré trávení. Čerstvá syrová zelenina má málo kalorií, zrychluje náš metabolismus a má výborné detoxikační schopnosti. Budeme Fit a plni enerigie, pokud budeme konzumovat dostatek šťavnaté zeleniny. Díky vitamínům a minerálům se nám zaostří zrak, naše kůže září a náš imunitní systém je silný.

woman shopping for fruits and vegetables in produce department oZeleninu můžeme použít také ve formě dřeně a aplikovat ji na naši kůži, pak jen koukejte na její regenerační a ozdravující účinky.

Populární zelenina, která je používána už tisíce let, je dýně. Semínka dýně a její vnitřek jsou bohaté na vápník, železo, zinek a hořčík. Tato kombinace minerálů dokáže regenerovat kožní buňky velmi efektivně, také hydratuje suchou kůži a minimalizuje podráždění. Dýně je dobře známá svou schopností zabíjet bakterie a patogeny.

Mrkev je vitamínová bomba. Srovnává tón naší pleti a ochraňuje nás před škodlivými slunečními paprsky. Doporučuje se hlavně dospělým lidem se suchou pletí. Pro nejlepší výsledky mrkev nastrouhejte a smíchejte s medem a řeckým jogurtem, aplikujte na kůži a nechte 20 minut působit. Pak směs smyjte teplou vodou a aplikujte hydratační krém.

Okurka je snad nejpopulárnější zelenina pro krásu. Všichni víme, že osvěžuje unavené oči, ale víte, že vás také dokáže udělat mladší? Stejně jako citrón je totiž silným přírodním bělidlem, díky kterému se můžete zbavit diskolorace. Také může být zachráncem pro lidi se akné. Pokud pravidelně používáte masku z okurky, zaznamenáte obrovský rozdíl ve vzhledu vaší pleti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *