Nakupování

Lashcode, to nejrychleji účinkující sérum na řasy.

Sérum na řasy se již stalo ikonickým produktem. Jedná se o revoluci v oblasti péče o řasy, kdy jeden produkt dokáže řasy efektivně vyživit a zkrášlit. V současné době ještě k tomu dokáže zajistit řasám objem a prodloužení. To vše za pomoci kvalitního séra. Jaké skrývá sérum tajemství své efektivity?

Lashcode Eyelash Serum – to nejefektivnější sérum na trhu

Hledáte produkt, který funguje tak rychle, že jej po dvou týdnech neodložíte do skříně, kterou už nikdy neotevřete? Lashcode je tu pro vás, jelikož se první účinky dostaví již po cca 14 dnech. Řasy budou silnější, hustší a tmavší. Kromě toho přestanou vypadávat, budou lépe živené a také zkrášlené.

Po měsíci své řasy v zrcadle ani nepoznáte! Budou delší, hustší a plnější. Kromě toho budou řasy vyplněny novými chloupky, jejichž růst sérum aktivuje.

Lashcode Eyelash Serum pro aktivaci růstu řas

Lashcode dodává řasám vše potřebné pro jejich intenzivní růst. Perfektně vyvinutá receptura pečuje o všechny folikuly. Jinými slovy posiluje řasy od kořínků po konečky. Díky tomu budou krásnější, hustší a plnější.

Po několika týdnech dosáhnou řasy svého maximálního potenciálu, načež bude nutné jejich krásu, posílení a hustotu zakonzervovat, což lze učinit aplikací 2x či 3x týdně.

Lashcode Eyelash Serum pro dodání objemu

Sérum vám zajistí husté obočí, kterým uhranete každého, zcela bez rozdílu. Lashcode posiluje folikuly, které zrovna “spí” a již delší dobu se dostaly do své růstové fáze. Díky tomu vám začne růst velká spousta nových řas a řasová linie bude naprosto nádherná.

Vaše řasy budou hustší a krásnější, než kdy dříve, aniž byste potřebovaly navštěvovat salon krásy, či si aplikovat umělé řasy – to dokáže pouze Lashcode!

Lashcode Eyelash Serum pro zpomalení vypadávání řas

Lashcode zpomaluje vypadávání řas. Slabé vlasové folikuly vám už nebudou nikdy dělat problém. Při odličování vás již nebude překvapovat velká spousta vypadaných řas. Dokonce vám řasy nepoškodí ani to, když si budete oči mnout, jelikož budou chráněny před mechanickým poškozením a poškozením z vlivu okolí (vítr, nízké teploty, žár, znečištění, sluneční svit).

Jak Lashcode Eyelash Serum užívat?

Lashcode se velice snadno užívá a tak vám nebude jeho aplikace v rámci vaší kosmetické rutiny činit žádný problém. Jak sérum užívat?

  1. Každý večer po odlíčení produkt aplikujte na víčka na linii řas. Aplikátor toto velice zjednodušuje a plně vystačí jeden tah.
  2. Sérum se velice rychle absorbuje, takže se můžete přesunout na další krok vaší rutiny téměř okamžitě poté.

Lashcode můžete užívat ráno, pokud tuto možnost preferujete a produkt můžete aplikovat i na víčka. Pokud nosíte kontaktní čočky, sérum můžete také užívat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *