Krása Testy

Vlasová maska s keratinem: Krásné vlasy bez výjimek!

Snažíte se co nejlépe pečovat o své vlasy, ale ty jsou stále slabé a nabité statickou elektřinou? Pokud vám přijde, že je stav vašich vlasů daleko od ideálního, znamená to dvě věci. Potřebujete opravdu bohatou dávku keratinu a také musíte začít užívat něco silnějšího, než jen vlasový kondicionér. Dodejte svým vlasům hydrolyzovaný keratin. 20 minut týdně stačí masce s keratinem od Nanoil, aby vašim vlasům dodala živiny, které vlasy vyžadují pro svůj optimální růst..

Keratin je základem pro krásné a zdravé vlasy. Nebojte se využít jeho potenciál.

Co je to vlastně keratin? Jednoduše řečeno se jedná o přírodní složku vlasů. Pokud se úroveň keratinu zvýší, vlasy budou posílené a odolné k poškození. Na druhou stranu, pokud se úroveň keratinu sníží, což se bohužel děje častěji, než bychom chtěli, vlasy se oslabí, vysuší a přijdou o lesk. Přijde vám, jako kdybych popisovala vaše vlasy? V tom případě je na čase s tím něco udělat! Pravidelně dodávejte vlasům keratin – nejdůležitější protein pro jejich zdravý růst.

@nanoil.official#nanoil #haircare #fyp

♬ SAY YEAH – Aussie Youth

Vlasové maska s keratinem Nanoil – čím se odlišuje od konkurence?

Hydrolyzovaný keratin v séru od Nanoil je tím nejkvalitnějším hydrolyzovaným proteinem, který se složí ve vlasovém kořínku, obnovuje poškozené vlasy a také je posiluje a zkrášluje. Vlasová maska je dále doplněna o pantenol – vysoce efektivní složku, který dokáže vlasy efektivně zkrášlit a vyživit. V kombinaci s keratinem tvoří skvěl duo, které vlasům dodává vše, co potřebují, aby zůstaly zdravé, silné a krásné. Vlasy budou zkrášleny již po první aplikaci produktu.

Výhody vlasové masky s keratinem

Profesionální vlasová maska s keratinem byla vyvinuta pro domácí užívání, což znamená, že již nemusíte navštěvovat salony a sahat hluboko do své peněženky. Nyní můžete pečovat o své vlasy z pohodlí domova jako profesionál. Vlasová maska s keratinem od Nanoil je produkt, který:

  • OBNOVUJE VLASY
  • POSILUJE VLASY PO CELÉ JEJICH DÉLCE
  • DODÁVÁ VLASŮM LESK A ZKRÁŠLUJE JE
  • CHRÁNÍ VLASY PŘED POŠKOZENÍM
  • CHRÁNÍ VLASY PŘED NEDOSTATKEM KERATINU

Vlasová maska s keratinem od Nanoil – komentáře

Uživatelé dávají vlasové masce pozitivní recenze hned z několika důvodů. Prvním z nich je fakt, že maska skvěle funguje u všech typů vlasů. Skvěle se hodí např. suchým vlasům, které hloubkově vyživuje, ale funguje např. i na zdravých vlasech, které potřebují pouze chránit před faktory z okolí. Vlasová maska s keratinem od Nanoil se skvěle hodí i na jemné a mastné vlasy, které potřebují výživu bez zatížení. Masku doporučuje řada stylistů a kadeřníků. Její velkou výhodou je kombinaci keratinu spolu s vitaminem B5.

Jak si nanést vlasovou masku Nanoil s keratinem?

Doporučujeme vlasovou masku aplikovat alespoň jednou týdně. Stačí nanést dávku vlasové masky s keratinem Nanoil na umyté vlasy a počkat 10-20 minut. Následně vlasy můžete pořádně promýt a užívat si jejich krásy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *