Krása

Udělejte si vlastní prodloužení řas zcela samy! Podívejte se na TOP 5 nejlepších trsových řas!

Vlastní prodloužení řas v pohodlí vašeho domova? Bez schůzky v kosmetickém salonu? To, co se dříve zdálo nemožné, je nyní realitou. Kosmetické značky překvapily ženy tím, že vytvořily DIY cluster řasy pro domácí prodloužení. Během několika minut si každá žena může vytvořit vysněné vějíře, a to bez pomoci kosmetičky. Proto je čas se podívat blíže na tento žebříček TOP 5 produktů, které vyčnívají nad ostatními!

TOP 5 produktů pro domácí prodloužení řas. Co je důležité před aplikací vědět?

Domácí prodlužování řas stále vyvolává u žen smíšené pocity. Mnoho žen si řasy nejraději nechává upravovat od zkušených kosmetiček a ze salonu odchází s ohromujícími vějíři, které jim dodávají svěžest a záři.

Na druhou stranu, semipermanentní prodloužení řas má na naše přírodní řasy opravdu špatný vliv. Po jejich odstranění mívají ženy v řasách mezery a chloupky jsou viditelně slabší. To nám dokazuje, že to nemusí být správná volba pro každou ženu.

Jakmile byly dostupné první DIY trsové řasy pro domácí prodloužení, ženy si všimly mnoha výhod jejich nošení. Tyto umělé řasy nám umožňují:

 • vytvořit si jakýkoli styl řas během několika minut.
 • vyhnout se zatěžování našich přírodních řas.
 • změnit a upravovat vytvořený styl řas, kdykoli se nám zachce.
 • Získat přirozeně vypadající řasy bez návštěvy salonu.

Vzhledem k tolika výhodám nás tedy nepřekvapilo, že stále více žen volí DIY cluster řasy. Nošení takových umělých řas přináší mnoho výhod. Především se jedná o úsporu času a peněz.

Výrobci rychle zaznamenali rostoucí zájem o tyto produkty, a proto neustále vytvářejí nové styly řas, ale ne všechny z nich jsou od žen vřele vítány.

Nakonec je důležité odpovědět na otázku: která značka nabízí ty nejlepší DIY trsové řasy pro domácí prodlužování?

TOP 5 aneb trsové řasy, které musíte znát!

Přehled nejlepších TOP 5 produktů pro domácí prodloužení řas bere v úvahu některé důležité vlastnosti, včetně:

 • jak dlouho řasy vydrží na očích.
 • snadná domácí aplikace trsových řas.
 • jejich estetika.
 • extra příslušenství v konkrétních sadách.

S ohledem na výše uvedené faktory se nám podařilo seřadit pět produktů, které si určitě zaslouží vaši pozornost!

1. Trsové řasy DIY Lash Extensions od Nanolash

Ženy po celém světě milují značku Nanolash. Již řadu let dodává kvalitní a účinné přípravky na řasy. Značkové DIY Lash Extensions jsou určitě lídrem v domácím prodlužování řas. Mezi jejich největší plusy patří:

 • přirozeně vypadající řasy – tyto DIY cluster řasy vypadají úžasně a napodobí vaše skutečné řasy jako žádné jiné.
 • jemný, černý proužek – krásně splývá s vašimi řasami a dodává jim objem.
 • lehké trsy – nebudete vůbec vědět, že je máte.

Také je třeba poznamenat, že jedno balení těchto umělých řas obsahuje 36 trsů ve třech délkách: 10, 12 a 14 mm, což vám umožní si vytvářet nekonečné množství stylů, na které si jen vzpomenete. Ženy je mohou použít pro efekty jako je Russian Volume nebo lehký look pro každodenní nošení. Na výběr je až 8 stylů s různým natočením, takže každá žena si může vybrat tu nejlepší variantu.

Je nutno také podtrhnout fakt, že Nanolash nabízí extra příslušenství, které je nezbytné pro domácí aplikaci trsových řas. Kromě řas, sada na prodloužení obsahuje:

 • bonder Nanolash
 • remover Nanolash
 • sealer Nanolash
 • a speciální pinzetu

Veškeré doplňky jsou o objemu pěti mililitrů a dlouho vydrží. Ergonomická, správně tvarovaná pinzeta na řasy, která byla vyrobena z nerezové oceli a je potažena vrstvou pro lepší přilnavost, vám umožní rychlou a bezproblémovou aplikaci trsových řas.

Aplikace DIY Lash Extensions od Nanolash trvá pouhých 10 minut. Stačí nanést bonder a počkat 30-60 sekund, aby se stal lepkavým, pak nanést trsy řas pod vaše přírodní řasy co nejblíže ke kořínkům, a spojit segment pomocí pinzety. Jako poslední krok aplikujeme sealer. Takové snadné prodloužení řas zvládne každá žena, i když je v této oblasti úplným nováčkem!

Značka garantuje, že trsové řasy můžete nosit 5 dní, nicméně některé ženy říkají, že jejich řasy vydržely i celý týden!

Když to shrneme, naše rozhodnutí dát na první místo Nanolash bylo hned jasné. DIY Lash Extensions si to zaslouží!

2. Glamnetic Lash Extension Kit

Glamnetic Lash Extension Kit je další výrobek v pořadí. Jedná se o základní sadu na prodlužování řas pro domácí použití. Obsahuje cluster řasy ve třech délkách a nezbytné příslušenství pro jejich aplikaci. Je škoda, že sada neobsahuje sealer, který řasy zafixuje a prodlouží jejich životnost. Chybí také remover pro bezpečné a rychlé odstranění umělých řas.

Trsové řasy ze sady Glamnetic Lash Extension Kit mají přirozený design a splynou s vašimi skutečnými řasami, ale nejprve je nutné nanést řasenku. Proč? Bonder ze sady Nanolash vyrovná barvu řas, ale Glamnetic Lash Extension Kit takové výhody nenabízí. Pro skutečně přirozený vzhled potřebujeme více času na celý proces.

Značka slibuje, že prodloužené řasy od Glamnetic Lash Extension Kit lze nosit asi pět dní, záleží však na následné péči. Budete tedy muset řasy pravidelně pročesávat a vyhýbat se kosmetice s olejovou bází. Díky tomu máte šanci je nosit pět dní, ale není to jisté. Neexistují žádné jasné informace o tom, zda jsou trsové řasy opakovaně použitelné.

3. Ardell X-tended Wear Lash System Kit

Další pozici v našem žebříčku zaujímají trsové řasy ze sady Ardell X-tended Wear Lash System Kit. Tyto DIY cluster řasy jsou dostupné v různých délkách a stylech, ze kterých si můžete vybrat.

S těmito řasami si můžete vykouzlit efekt Russian Volume nebo přirozenější prodloužení řas. Řasy vypadají trochu falešně, protože – i když přichází v různých délkách – vypadají všechny stejně. Myslíme si, že cena je dobrá, výdrž je adekvátní ceně, ale bohužel neexistuje způsob, jak si vytvořit přirozeně vypadající efekt pomocí sady Ardell X-tended Wear Lash System Kit.

V informacích o produktu se dočteme, že aplikace by měla trvat několik minut. Když se podíváme na DIY Lash Extensions, zjistíme, že jejich aplikace zabere pouze 10 minut. V tomto případě možná budete potřebovat více zkušeností, abyste to stihly do slíbených deseti minut. Ženy, které si své řasy prodlužují poprvé, by mohly mít problémy menší se sadou Ardell X-tended Wear Lash System Kit.

Balení těchto hotových řas je dostupné s bonderem a aplikátorem. Bohužel v něm není sealer na odstranění lepivé vrstvy lepidla, což je tak trochu svůdné. Chybí také remover pro rychlé a pohodlné odstranění a vyčištění řas. Výrobce prodává tyto dva přípravky samostatně.

Cluster řasy by měly vydržet několik dní, ale značka zdůrazňuje, že přesná životnost závisí na individuální predispozici a následné make-upové rutině.

4. Amor Lashes QuickLash Starter Kit

Další výrobek na prodloužení řas v našem žebříčku je sada od značky Amor Lashes. QuickLash Starter Kit, stejně jako mnoho jiných produktů, obsahuje řasy v různých délkách, takže si s nimi můžete vytvořit jakýkoliv styl.

K dispozici je ale pouze jeden typ natočení, což může způsobit problémy při úpravě řas na váš tvar oka.

Co se týče umělých řas, jsou jemné a pevné, ale přesto s nimi nedokážete vytvořit přirozeně vypadající vzhled. Trsy řas na oku vypadají poněkud falešně, proto je nedoporučujeme pro každodenní nošení.

Aplikace řas podle slibů výrobce zabere kolem 10 minut, ale existují online recenze od některých uživatelek, které říkají, že jejich první použití nebylo vůbec snadné a nevypadalo hezky.

Co se týče životnosti řas Amor Lashes, jedná se o další značku, která neuvádí přesné informace. S trsy od Nanolash přesně víme, jak dlouho si můžeme užívat krásné řasy, což je pět dní nebo déle. Značka Amor Lashes pouze zmínila, že životnost trsových řas záleží na tom, zda jdou aplikovány správně. To není příliš povzbudivé, zvláště když vezmeme v úvahu ženy, které s prodlužováním řas nemají zkušenosti.

5. Invisi-Lash Kit TATTI

Poslední sadou v našem žebříčku je Invisi-Lash Kit od TATTI. Tyto řasy jsou pozoruhodné, ale nezaslouží si vyšší umístění v našem žebříčku TOP 5 produktů pro domácí prodloužení řas.

DIY cluster řasy od značky TATTI jsou jemné, lehké a neobsahují latex. Je škoda, že není možné si vybírat z mnoha stylů a délek řas. Je tedy celkem těžké vytvářet různé řasové efekty ve srovnání s trsovými řasami Nanolash DIY Lash Extensions, které jsou dostupné ve 3 délkách a 8 stylech.

Díky aplikaci řas Invisi-Lash Kit TATTI si můžete vytvořit přirozeně vypadající jemný look, ale nejsou dobré pro efekt objemových řas. Výrobce odhaduje dobu aplikace asi na 15 minut. Online recenze tuto dobu potvrdily.

Proužek, na kterém jsou tyto trsové řasy nasazeny, se zdá být problematický. Není to standardní černý proužek, ale průhledný. Co to v praxi znamená? Je na oku výraznější a nedodává žádný objem u kořínků řas. Průhledný proužek je nejvýraznější na ženách s tmavými řasami, takže tuto sadu nedoporučujeme právě jim.

Životnost trsrových řas ze sady TATTI Invisi-Lash Kit je odhadována na 4-5 dní. To je průměr, stejně jako u jiných produktů, takže v této oblasti si není na co stěžovat.

Na druhou stranu si mnoho uživatelek stěžuje na předraženou cenu sady, zejména ve srovnání s umělými řasami Nanolash. To je důvod, proč je Invisi-Lash Kit na posledním místě v tomto žebříčku.

Žebříček TOP 5 trsových řas pro domácí aplikaci. Přehled recenze

DIY cluster řasy jsou určeny k tomu, aby pomohly ženám vytvořit vysněné orámování jejich očí. Navíc jsou navrženy tak, aby bylo možné je aplikovat během několika minut s dlouhodobými výsledky.

Produkty uvedené v žebříčku splňují kritéria, nicméně Nanolash DIY Lash Extensions jsou nesporným vítězem. Nabízejí širokou škálu délek a stylů řas, ze kterých si můžete vybrat, a také je lze nosit déle než pět dní – to jsou informace, které ženy sdílejí.

Pamatujte ale, že pouze ten správný produkt vám umožní dosáhnout optimálních výsledků. Vyplatí se proto vybrat moudře a zvážit plusy a mínusy z našeho žebříčku.

Pouze tak si budete jisté, že aplikace trsových řas bude vždy hezká, snadná a efektivní!