Make-Up

Nanolash – extrémně dlouhé řasy

Co bychom měli vědět o řasách? Kromě toho, že vypadají dobře, také chrání naše oči od kontaminantů, které přicházejí z vnějšího prostředí. To je přesně ten důvod, proč bychom se měli o naše řasy pořádně starat. Existuje několik způsobů, jak se o naše řasy pořádně starat. Jedna z nejznámějších technik je aplikace ricinového oleje nebo séra na řasy. První produkt, tedy olej, může podráždit okolí očí a oči, ovšem pozitivně ovlivní růst našich řas, pouze však v malém měřítku. Na druhou stranu séra na řasy jsou schopny vyprodukovat významné efekty. Takže, které sérum na řasy byste si měli vybrat? Při nákupu je dobré soustředit se na určité rysy a to: přírodní kompozice, rychlá a snadná aplikace, doba léčby, účinky. Jedno ze sér na řasy, které obsahuje všechny výše zmíněné elementy, je Nanolash.

up 50% longer lashes

Nanolash – Up to 50% longer lashes

Nanolash sérum na řasy bylo vytvořeno především pro ženy, jelikož ženy jsou ty, které se spíše soustředí na své řasy a oči. Chtějí, aby jejich řasy vypadaly dobře, přirozeně a zdravě. Ovšem výhod séra na řasy si mohou užívat i muži a lidé, kteří mají krátké, slabé, řídké, světlé nebo poškozené řasy. Kromě toho, Nanolash je naprosto bezpečný. Může ho používat i člověk, který nosí kontaktní čočky, nebo má velmi citlivou pokožku především v okolí očí. Tento produkt se však nedoporučuje lidem pod 18 let, těhotným a kojícím ženám a těm, kteří právě podstupují chemoterapii.

Efekty Nanolash séra na řasy můžete vidět již po několika málo aplikacích. Produkt stimuluje folikuly a kořínky řas, tedy účinkuje opravdu do hloubky. Navíc celkově kořeny řas zpevní. Kromě toho Nanolash napomáhá růstu nových řas. Již narostlé řasy se díky produktu prodlouží, budou hustší, pevnější a tmavší. Celkově budou řasy silnější, regenerované, vyživené, hydratované a trochu zatočené. Sérum se také stará o pokožku okolo očí a oční víčka. Nezpůsobuje žádné podráždění, naopak poskytuje zjemňující a rozjasňující složky pro okolí očí.

Nanolash sérum na řasy se skládá z přírodních ingrediencí rostlinného původu. V tomto produktu můžeme také nalézt aktivní činitele, které jsou zodpovědné za růst nových řas, stejně jako za prodlužování a zhušťování již narostlých řas. Extrakty z ovoce a květin garantují vše obsahující péči o řasy a okolí očí. Žádné ingredience použité v Nanolash nezpůsobují alergické reakce.

Aplikace Nanolash séra na řasy je podobná, jako aplikace oční linky. Před každou aplikací je nutné provést odstranění make-upu a očištění obličeje, hlavně očí. Sérum na řasy se může dostat velmi hluboko ke kořenům řas, ale pouze pokud je pokožka čistá. Pomocí aplikátoru naneste linku produktu na oční dolní i horní víčko. Aplikace by se měla provádět každý večer, dokud nebudete s výsledkem spokojeni. Pak stačí Nanolash používat jednou za pár dní pro udržení efektu.

První výsledky jsou viditelné již po dvou až třech týdnech od prvního použití Nanolash séra na řasy. Finální efekty jsou viditelné po zhruba dvou až třech měsících. Celková léčba trvá zhruba 6 měsíců. Po celou tuto dobu si vystačíte s jedním kusem séra Nanolash (3 mililitry). Během posledních měsíců léčby, což znamená již po dosažení chtěných účinků, se kosmetika používá pouze jednou za pár dnů.

nanolash3231-3Navzdory faktu, že Nanolash sérum je 100% bezpečné, existuje pár obecných varování ohledně použití a skladování. Aplikátor se nesmí dostat do oka, jinak způsobí podráždění. Pokud se sérum dostane přímo do oka, vypláchněte oči okamžitě velkým množstvím vody. Pokud podráždění neustupuje, přestaňte s léčbou a vyhledejte doktora. Nanolash sérum na řasy by mělo být vždy skladováno v originální tubě s pevně uzavřeným víčkem. Nedoporučuje se sérum používat po uplynutí doby expirace.

Tekutá konzistence séra na řasy Nanolash usnadňuje aplikaci kosmetiky. Sérum vám nikdy nesteče do očí a vyživuje kořeny řas hned po aplikaci. Během aplikace nehrozí riziko podráždění. Nanolash nemá žádnou vůni, olejnaté substance a barviva, což dělá použití příjemnější.

Nanolash sérum na řasy je dostupný pouze na online stránkách www.nanolash.cz. Cena jednoho balení je 1000 CZK, což Nanolash dělá jedním z nejlevnějších sér na řasy dostupném na trhu. Kromě toho, cena garantuje vysokou kvalitu produktu. Nanolash je uzavřen v černém, kartonovém boxu. Vrchní díl je ozdoben stříbrnými nápisy, lahvička, ve které sérum je, vypadá podobně, jako celé balení. Aplikátor je vlastně oranžový štěteček s úzkým koncem. V balení je také příbalový leták s důležitými informacemi ohledně aplikace a složení.

16 komentářů “Nanolash – extrémně dlouhé řasy”

 1. po měsíci jsem si všimla, jak krásně dlouhé a tmavé mám řasy.

  Odpovědět
  • mám to stejně, po dvou měsících jsem měla husté a silné řasy

   Odpovědět
 2. Moje kamarádka sérum používá a její řasy vypadají stejně, jako když si jdu řasy prodloužit do salonu D:

  Odpovědět
 3. Revitalash používám už celkem dlouho a jsem s výsledky naprosto spokojená. Moje řasy jsou dlouhé, posílené a krásné. Jedinou nevýhodou je cena J

  Odpovědět
 4. Já si na řasy aplikuju ricinový olej relativně často a i když jsou mé řasy o něco tmavší, nevšimla jsem si jejich prodloužení. Ještě nikdy jsem žádné sérum nepoužila, tak mě zajímá, jestli se bude hodit i ke mně

  Odpovědět
 5. Po 3 měsících léčby jsem přestala s aplikací řasenky!

  Odpovědět
 6. Můžu si produkt koupit přes internet?

  Odpovědět
 7. Další test a další pozitivní recenze! Jjsem zvědavá, zdali je produkt opravdu tak efektivní

  Odpovědět
 8. Podle mého je toto to nejlepší sérum na trhu. Vyzkoušela jsem již celou řadu dalších sér, ale žádné se tomuto svojí efektivitou ani nepřiblížilo. Jedno sérum dokonce způsobilo to, že mi řasy rostly různými směry.. divný. Toto je opravdu to nejlepší!

  Odpovědět
 9. Nevím, jestli tato lahvička bude stačit pro celou léčebnou kúru

  Odpovědět
 10. Myslím, že jste mě konečně přesvědčili, ať si produkt koupím 😀

  Odpovědět
 11. Toto sérum jsem si koupila po přečtení celé řady pozitivních recenzí. Je dobré, ale nepřijde mi tak odlišené od revitalash

  Odpovědět
  • No, přijde mi, že na mých řasách funguje lépe, než revitalash a že výsledky vydrží déle

   Odpovědět
 12. Další kosmetika, kterou se hodí vyzkoušet! nemohu se dočkat!

  Odpovědět
 13. Objednala jsem si ji online a nemůžu se dočkat))

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *