Make-Up

Upravujte své obočí podle vašich představ s řasenkou Nanobrow Shape Mascara

Tato řasenka vizuálně zahušťuje vaše obočí a dodává mu krásnou definici! Řasenka Nanobrow Shape Mascara je senzací ve světě make-upu, kterou si oblíbíte i vy! Přečtěte si o ní více!

Toužíte po krásně nalíčeném a hustém obočí, které vydrží celý den? Máme tu něco přesně pro vás. Vyzkoušejte řasenku Nanobrow Shape Mascara. Nebudete litovat!

Dokonalé obočí po celý den s řasenkou Nanobrow Shape Mascara

Řasenka na obočí Nanobrow Shape Mascara:

  • maskuje mezery,
  • dodává obočí přirozenou barvu,
  • dodává obočí hustotu a tvar,
  • dokonale drží chloupky na místě.

Tajemstvím úspěchu této fantastické řasenky je křemík obsažený v jejím složení, který dodává lesk, vyživuje chloupky a chrání je před vnějšími vlivy. Zabraňuje vypadávání chloupků a posiluje vlasové cibulky. Výsledkem je hustější, tvárnější a celkově lépe vypadající obočí i bez nutnosti make-upu.

Nanobrow Shape Mascara

Dostupné v různých barvách:

Nádherné obočí a dokonalý tvar

Řasenka Nanobrow Shape Mascara je vybavena precizním kartáčkem, který odděluje každý jednotlivý chloupek. Poradí si i s velmi nepoddajnými chloupky, dodává obočí nádhernou definici a vyplňuje mezery přirozeně vypadající barvou. Je ideální pro silné i tenké obočí. Brzy se stane nedílnou součástí vaší kosmetické tašky!

Unikátní složení s příjemnou texturou dodává obočí objem a lesk. Vysoce pigmentované přírodní odstíny vypadají vždy nádherně a zvýrazňují krásu vašich očí. Křemík zabraňuje poškození chloupků a chrání je před vnějšími vlivy.

Řasenka na obočí na bázi vosku od Nanobrow

S řasenkou Nanobrow Shape Mascara bude vaše obočí vypadat dokonale. Jak na to? Stačí jen pár tahů kartáčkem!

Krok 1. Otevřete řasenku a pročešte chloupky kartáčkem. Začněte od vnitřního okraje obočí.

Krok 2. Tvaruje obočí ve směru růstu chloupků a vyplňte prázdná místa.

Krok 3. Pro přirozený efekt naneste více produktu na konec obočí.

Krok 4. Po zaschnutí produktu můžete nanést další vrstvu.

Voilà! Pak už si můžete užívat skvělý pocit z dokonale upraveného obočí po celý den. Trojrozměrný efekt vydrží dlouhé hodiny! Pamatujte, že obočí tvoří rám pro oči, takže by jste měli vždy dbát na to, aby vypadalo co nejlépe.

nanobrow shape mascara

Vsaďte na řasenku Nanobrow Shape Mascara!

Krásné obočí je základem dobrého líčení. Řasenka Nanobrow se rychle stala senzací na internetu a oblíbily si jí tisíce uživatelů a uživatelek Instagramu. Její precizní kartáček, příjemná, sametově jemná textura a oslnivé výsledky vábí tisíce zákazníků po celém světe, včetně kosmetických profesionálů.

Řasenka na obočí Nanobrow Shape Mascara dodává obočí plnější vzhled. Již po několika aplikacích je možné pozorovat účinky křemíku, který zvyšuje lesk a regeneruje chloupky. Výsledkem je husté, výrazné a tvárnější obočí. Stačí jen pár tahů kartáčkem a vaše obočí bude vypadat dokonale!

Nanobrow – unikátní kosmetika na líčení obočí

Věděli jste, že Nanobrow Shape Mascara je pouze jednou z kosmetických produktů na líčení obočí od značky Nanobrow? Vyberte si produkty, které se vám líbí. Střídejte je každý den a vyzkoušejte nové techniky líčení obočí. Upravte si obočí přesně podle vašich představ!

Kosmetika Nanobrow byla navržena tak, aby vám usnadnila život. Líčení obočí nemusí být nezáživné ani zdlouhavé. Produkty značky Nanobrow jsou ideální pro každou náladu, každý styl a každou příležitost. Užívejte si pocit z oslnivého obočí i vy!