Make-Up

Nejčastěji doporučovaná pera na obočí – naši favorité. Seznamte se s nejlepšími pery na obočí na trhu

Pera, která vám můžeme doporučit – TA NEJLEPŠÍ PERO NA OBOČÍ NA TRHU
Od doby, kdy na našich obočích uhranul zrak kosmetických trendů, vzrostla popularita microbladingu obočí a dalších podobných metod. Tetování pigmentu do pokožky ale není zrovna tou nejpříjemnější metodou zkrášlení našeho obočí, kterou si dovedeme představit. Naštěstí existuje odlišná, bezbolestná a levnější metoda zkrášlení obočí a vyplnění lysin. Kvalitní pero na obočí zcela bezbolestně zajistí účinek srovnatelný s účinkem microbladingu. Jaké pero na obočí je tím nejlepším? Mrkněte na naše favority!

Jak si vybrat pero na obočí?

Zajímá vás, jak si vybrat kvalitní pero an obočí, které vám zajistí krásný a uhrančivý make-up? Máme pro vás krátký návod vlastností, po kterých je třeba pátrat.

1. Dlouhotrvající receptura

Kvalitní pero na obočí musí být jak voděodolné, tak odolné náporům počasí a vnějšího prostředí.

2. Aplikátor

Špička aplikátoru je nesmírně důležitá. Čím užší a přesnější, tím lepší.

3. Ergonomika a komfort

To nejlepší pero na obočí musí být dostatečně tenké na to, aby se vám vlezlo do rukou. Pokud je příliš těžké a objemné, nebude aplikace dostatečně přesná.

4. Cena

Je třeba sáhnout po co nejkvalitnějším produktu za co nejnižší cenu. Nemusíte se bát, existují i kvalitní produkty za rozumné peníze!

5. Barvy a odstíny

Kvalitní pero na obočí je dostupné v několika barvách, ze kterých si můžete vybrat tak, aby se hodilo k vašemu tónu pokožky.

Nejdoporučovanější pera na obočí – žebříček. Poznejte to nejlepší pero na obočí.

Pokud hledáte šikovnější a efektivnější způsob zahuštění a zkrášlení obočí, než tetováž, pak je kvalitní pero na obočí přesně tím, co hledáte. Jedná se o unikátní a inovativní produkt pro efektivní make-up na obočí. Jaké pero je ale tím nejlepším? Jaké pero si tedy vybrat? Nebojte, tyto otázky v článku nenecháme bez odpovědi. Níže jsme si pro vás připravili krátký žebříček těch nejlepších per na obočí na trhu.

1.Nanobrow Microblading Pen

brow makeup

Žebříček 10/10
Pokud sníte o krásném a definovaném obočí, které je perfektní i do toho nejmenšího detailu, pak si jistě zamilujete pero od Nanobrow. Zcela rozhodně se jedná o to nejlepší pero na současném trhu, které je ještě k tomu dostupné za skvělou cenu. O tom, jak efektivně a bez většího úsilí vyplňuje lysiny našeho obočí bychom mohli básnit opravdu dlouho. Není tedy divu, že si pero vysloužilo tolik pozitivních recenzí a pochvalných komentářů. Je k dispozici v krásných odstínech, ze kterých si vybere každý. Skvěle sedne do každé ruky a násobně tak usnadní aplikaci. Pero vám nevyteče a ani na obočí nevytvoří šmouhy či žmolky. Zkrátka se jedná o naprosto perfektní produkt pro potřebu zahuštění a zkrášlení obočí. Doporučujeme!


2. Anastasia Beverly Hills Micro-Stroking Detailing Eyebrow Pen

Hodnocení 9/10
Dle mnohých stylistů a dalších profesionálů je toto to nejlepší pero, se kterým Anastasia Soare přišla na trh. Přeci jen se pyšní přezdívkou “královna obočí”. Bohužel je ale pero dostupné za opravdu vysokou cenu. Pokud si ale chcete užít opravdu kvalitní produkt s nesmírně přesnou, rychlou a efektivní aplikací a uhrančivým účinkem, pak produkt rozhodně doporučujeme. Receptura Anastasia Beverly Hills Micro-Stroking Detailing Brow Pen je dlouhotrvající a nesmírně efektivní. Produkt je k dispozici v devíti odstínech, kdy si rozhodně ten svůj vybere každá z nás. K dispozici jsou tóny od těch nejstudenějších, až po ty nejteplejší. Bohužel se nedostalo na zrzky. Jedná se o často doporučované pero na obočí, které je známé po celém světě.

3. Urban Decay brow pen + waterproof pencil

Hodnocení 8/10
Toto pero na obočí od známé značky Urban Decay si také našlo své místo v našem žebříčku. Kosmetika od UD je obecně nesmírně kvalitní. Je tomu tak i v případě séra na obočí? Můžeme říct, že se jedná o excelentní produkt? Jde o kvalitní a vcelku nevídaný produkt. Příjemným překvapením je, že nabízí oboustranný aplikátor, kdy na jedné straně nalezneme pero a na druhém tužku na obočí. Oba produkty se skvěle doplňují. Nevýhoda tohoto tandemu je, že jak pero, tak tužka mají pouze poloviční kapacitu. Tužka od UD je voděodolná a světle pigmentovaná.

4. Tarte Big Ego DIY

Hodnocení 7/10
Jedná se o kvalitní produkt od světoznámé a respektované značky. Není se tedy čemu divit, že je toto pero na obočí tak často doporučované profesionáli a stylisty. Je specifické svým úzkým a protáhlým aplikátorem ve tvaru špičky husího pera. Při aplikaci špička vytváří jednotlivé linky, které imitují chloupky obočí. Funguje tak, jak slibuje výrobce? Názory se liší a jde jen a jen o vaše preference. Pero Tarte Big Ego je k dispozici ve třech odstínech a je voděodolné. Nemusíte se bát ani šmouh a žmolků. Velkou výhodou, kterou zmiňuje řada spokojených uživatelů, je obsah čajového oleje a vitaminu E, který vyživuje obočí a hydratuje pokožku.

5. Stila Cosmetics Stay All DayBrow Color

HODNOCENÍ 6/10
Stila Cosmetics‘ Stay All Day Brow Color je pero na obočí, které nabízí efektivní a přesnou špičku, kterou je velice snadná vytvářet tenké linie ve struktuře obočí. Špička by ale mohla být o trochu delší, aby se zajistila přesnější a snazší aplikace, ale jedná se o i přesto o efektivní produkt. Jedná se o pero, jehož receptura byla obohoyacena o hydratační med, aloe a extrakt z heřmánku. Receptura je voděodolná a netvoří během dne šmouhy ani žmolky. Z tohoto důvodu můžeme pero doporučit.

6. MAC Shape + Shade Brow Tint Pen

HODNOCENÍ 5/10
Další často doporučované pero na obočí, jehož popularita je daná hlavně zajímavou vlastností. Pero na druhé straně aplikátoru obsahuje saténově hebký pudr na obočí. Tato vlastnost pro vás znamená to, že nemusíte vytvářet pouze jemné linky, ale také obočí vyplňovat pudrem. Pero na obočí od MAC je k dispozici v sedmi přirozeně vypadajících odstínech. Jedná se ale o kvalitní produkt? Je rozhodně zajímavý. Škoda jen, že se pudr tak rychle spotřebuje. Naštěstí můžete po spotřebování pudru užívat alespoň samotné pero.

7. Benefit Cosmetics Brow Microfilling Pen

HODNOCENÍ 4/10
Velice zajímavé a často doporučované pero na obočí se speciální mikro-fillerem. Kosmetická značka benefit přišla na trh s ucházejícím perem na obočí, které vám umožní obočí efektivně vyplnit. Obsahuje špičku, která tvoří tři linky zároveň, namísto pouze jedné jediné. Pro aplikaci je ale třeba trocha zručnosti, jelikož přílišný tlak může znamenat, že se linky spojí do jedné tlusté a nevzhledné. Receptura je voděodolná a rychle schne, takže pokud se něco při aplikaci nepovede, jen obtížně se pak výsledný efekt upravuje. Pero od Benefit je dostupné ve čtyřech odstínech.