Make-Up Testy

Nanobrow Eyebrow Pomade Pro Krásně Definované Obočí

Pomády na obočí jsou nejoblíbenějšími produkty pro úpravu obočí. Umožňují dokonale obkreslit a definovat obočí a vytvořit originální a individuální líčení pro každou příležitost a dokonce redefinovat tvar obočí. Jak si však vybrat tu nejlepší?

Pomáda na obočí Nanobrow je produktem, který si nejraději vybírají ženy po celém světě. Kvůli čemu přesně stojí za to si tento produkt vybrat?

Jak pomáda na obočí Nanobrow funguje?

Tento výrobek vyhovuje každé ženě a jeho jedinečné provedení zaujalo spoustu spotřebitelek. Podívejte se, kvůli čemu stojí za to po něm sáhnout:

  • Vyplňuje mezery a řídká místa obočí
  • Umožňuje napodobit skutečné chloupky obočí
  • Pomáhá vytvořit vysněný tvar obočí
  • má voděodolné a dlouhotrvající složení
  • krémová textura usnadňuje nanášení

Nanobrow Eyebrow Pomade je žhavým trendem v líčení obočí. Díky ní se můžete jednou provždy rozloučit s tenkým obočím, kterému chybí objem a zvýraznění. Krémová pomáda na úpravu obočí zvýrazní skutečnou krásu vašeho pohledu. Umožní vám vyplnit všechny mezery a vytvořit objem, o kterém jste vždy snily.

Nanobrow Eyebrow Pomade – pomáda na obočí

Dostupné v různých barvách: 

Mějte vzhled svého obočí plně pod kontrolou!

Voděodolná pomáda na obočí Nanobrow vám umožní upravit obočí přesně podle vašich představ. I když ještě nejste zkušené, už po několika aplikacích produktu se stanete svou vlastní nejlepší stylistkou. Nanobrow Eyebrow Pomade zajišťuje dlouhotrvající efekt, takže se nemusíte obávat případných oprav. Můžete snadno zvyšovat krytí a vytvářet jemné nebo intenzivní úpravy obočí – přesně podle toho, na co máte chuť. Nemusíte se obávat mezer nebo řídkého obočí, protože pomáda na obočí je vyplní odstínem, který zvýrazní barvu vašich očí. Umožňuje vytvářet tahy podobné chloupkům, které napodobují skutečné chloupky obočí, a dokonce redefinovat tvar obočí.

make-up oboči

Pomáda na obočí Nanobrow – pro milovníky výrazného líčení obočí

Nanobrow Eyebrow Pomade obsahuje posilující složení, které dodává lesk a zajišťuje, že vaše obočí bude vždy správně vyplněné. Zákaznice ji kladně hodnotí pro její praktičnost, nelepivou texturu a snadné nanášení. Tuto hustou pastu nanesete na obočí několika tahy a vyplníte ho jedním ze tří jemných odstínů. Vyberte si ten pravý pro sebe a začněte! Pomáda na obočí Nanobrow Pomade je vhodná pro začátečnice i zkušené spotřebitelky a je extrémně dlouhotrvající a poddajná, aby dodala svěžest vašemu každodennímu líčení.

Jak pomádu na obočí nanášet?

Pouhé 3 kroky vás dělí od precizně vykresleného a vyplněného obočí! Podívejte se, jak je to snadné:

KROK 1. Naberte malé množství pomády na vhodný kartáček a tenkými tahy obkreslete obočí, abyste definovaly jeho tvar.

KROK 2. Vybraným odstínem vyplňte celé obočí.

KROK 3. Pokud vám výsledek připadá příliš výrazný, přebytečnou pomádu setřete špulkou.

Něco se vám nepovedlo? Stačí pomádu na obočí smýt odličovačem a začít znovu. Nakonec se z vás stane profesionál a budete schopné vytvořit dokonalé líčení okamžitě!

Nanobrow Eyebrow Pomade – recenze

Nanobrow Eyebrow Pomade získává na internetu skvělé recenze a ohlasy. Uživatelky internetu si tento produkt zamilovaly:

„Tahle pomáda je mistrovské dílo! Nikdy jsem nevěděla, jak si vyplnit obočí, ale konzistence husté pasty je prostě dokonalá!“

– Kateřina, 36 let

„Obecně mám pěkné obočí, ale mám v něm mezery a ocásky mám hodně nerovnoměrné. Pomáda na obočí Nanobrow mi pomáhá dát je do pořádku. Plus dávám za perfektně sladěné, přirozeně vypadající odstíny a super dlouhotrvající složení!“

– Monika, 23 let

„Miluju výrazné líčení a moje přirozené obočí je řídké a plné mezer. Pomáda na obočí Nanobrow mi pomáhá vytvořit úžasný vzhled obočí během chvilky. Od té doby, co jsem se v líčení obočí zdokonalila, mi to trvá doslova chvilku. Doporučuju ji každé ženě!“

– Julie, 30 let