Make-Up

Nejlepší Make-Up triky

Jak najít perfektní odstín nude rtěnky právě pro vás? Mnoho z nás má tento problém. Všichni víme, jak takový odstín vypadá, ale když jdeme do obchodu, najdeme 20 různých variací této barvy. Nakonec zjistíte, že perfektní nude odstín by neměl odpovídat odstínu vašich rtů, ale vašim dásním. Když si vybíráte rtěnku v obchodě, široce se usmějte a vyberte takový odstín, který je nejblíže odstínu vašich dásní.

Make-Up triky 1Delší hustší řasy bez nutnosti nalepování těch falešných? Jeden z nejlepších triků je použít dětský pudr. Vše, co potřebujete, jsou dva produkty. Vaše oblíbená řasenka a jemný dětský pudr bez vůně. Nejdříve aplikujte řasenku, pak dejte dětský pudr na vatovou tyčinkou a jak je řasenka ještě mokrá, přejeďte vatovou tyčinkou po řasách. Počkejte až řasenka uschne a aplikujte další vrstvu řasenky. Takto docílíte úžasně dlouhých řas.

Dětský pudr je opravdu univerzální produkt krásy, jelikož nejen, že dokáže řasy prodloužit, ale také ho můžete použít jako suchý šampon. Pokud spěcháte a nemáte čas umýt si vlasy a pak je ještě fénovat, vmasírujte malé množství pudru do vaší hlavy a pak vlasy rozčešte, aby pudr nebyl vidět. Pudr nasaje veškerý olej a vaše vlasy budou vypadat svěží a čisté.

Použijte jakýkoli papírový ubrousek a dejte ho za svoje řasy při aplikaci řasenky. Díky tomu se vám make-up nerozmaže. Můžete tento trik použít také na spodní řasy.

Máte úzké a malé rty? Vytvořte si vlastní zlepšovák na rty, díky kterému budou vaše r ty větší během pár sekund. Do svého lesku přidejte trochu peprmintové ho oleje a pořádně promíchejte. Pokud nemáte peprmintový olej nebo nejste fanda jeho vůně, můžete použít skořici. Díky tomuto triku budou Vaše rty vypadat úžasně a krásně vonět.

Pokud milujete oční stíny a chcete, aby barva byla opravdu vidět, aplikujte bílou oční linku nebo světlé oční stíny jako bázi. Tento trik zaručí, že vaše oči budou vypadat světlejší a zářivější. Pokud aplikujete stíny na vnitřní oční linky, ještě efekt zvýrazníte. Tento trik je perfektní pro všechny s dlouhými řasami. Pokud máte kulmu na řasy, zahřejte ji trochu fénem na vlasy. Při aplikaci si dávejte pozor, abyste se nepopálili. Díky teplu budou vaše řasy natočené mnohem delší dobu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *