Make-Up

Našich TOP 5 řasenek na obočí

Náš výběr 5 nejlepších produktů: nejlepší řasenky na obočí
Možná je to klišé, ale 100% pravdivé. Obočí tvoří základní rámec naší tváře. Akcentuje naše očí a zaměřuje na ně pozornost okolí. Každá žena sní o krásném a perfektně tvarovaném obočí. Kvalitní make-up obočí je základem každodenní rutiny. Dnes přirozený make-up dominuje kosmetickým trendům, jelikož zvýrazňuje krásu naší tváře. Díky tomu jsou produkty pro péči o obočí neustále populárnější. Připravili jsme si pro vás žebříček těch nejlepších řasenek na obočí. Doufáme, že mezi nimi najdete svého favorita.

Jaký účinek vám řasenka na obočí nabízí?

Kvalitní řasenka na obočí vám umožní získat opravdu úžasné účinky! Co můžete od řasenky očekávat?

 1. Maximální objem obočí.
 2. Definici každého chloupku obočí.
 3. Zvýrazněnou barvu obočí.
 4. Perfektně upravené chloupky obočí.
 5. Dlouhotrvající a krásný make-up.
 6. Proces odličování, který je šetrný, bez tahu pokožky.
 7. Obočí bude vyživeno díky pečujícím ingrediencím.
 8. Krásný make-up bez žmolků.

Kvalitní maskara na obočí – jak si vybrat?

Při výběru té nejlepší řasenky vám může pomoci námi připravený žebříček. Ušetříte si tak dlouhý proces vybírání a testování, který by vás čekal bez znalosti základního terénu v této oblasti kosmetiky. Doufáme, že vám naše práce pomůže vybrat si všeho vlastního favorita. Níže naleznete řasenky na obočí doporučované jak zákazníky, tak námi. Nabídka těchto produktů je nesmírně široká. Jaké vám ale zajišťují ty nejlepší účinky? Každá řasenka zmíněná na našem žebříčku nabízí odlišné kvality, odstíny, kartáčky a míru efektivity.  Mezi nimi nalezneme i takové, které se efektivně starají o výživu obočí.

Náš top 5 výběr: žebříček těch nejlepších řasenek na obočí

Číslo 1. Nanobrow Shape Mascara – ta nejlepší řasenka na obočí!

eyebrow shape maskara
Čtěte více: www.nanobrow.cz
 • Objem: 7ml
 • Cena: velice férová s přihlédnutím ke kapacitě a efektivitě
 • Názory: řasenka Nanobrow si vysloužila spoustu pozitivních recenzí

Vítěz může být jen jeden a v našich očích jim je řasenka Nanobrow, která je díky své efektivitě opravdu bezkonkurenční! Nenašli jsme na ní vlastně žádná negativa! Je velice kvalitní a zajišťuje uživatelům opravdu krásný make-up, ať už je hustota, barva či tloušťka jejich obočí jakákoliv.

Produkt maskuje řídké oblasti tím, že je vyplňuje barvou, dodává jim objem  a vizuálně vyplňuje, zkrášluje a zahušťuje obočí. Styling je usnadněný kvalitní a unikátní spoolie. Inovativní receptura zajišťuje odstínům přirozený a hedvábný finiš a definici. Nanobrow Shape Mascara garantuje 100% perfektní a krásný make-up.

Číslo 2. Dior Diorshow On Set Brow

 • Objem: 5ml
 • Cena: vyšší s přihlédnutím k nízkému objemu
 • Názory: řasenka od Dior si vysloužila množství pozitivních recenzí 

Diorshow On Set Brow je řasenka na obočí, která obsahuje přírodní ingredience tvořící 90% objemu produktu. Obočí se skvěle barví a produkt mu zajišťuje uhrančivý objem a 24-hodinový účinek. Rozhodně si jej zamilujete, hlavně v případě, že máte rádi voděodolné receptury. Odstíny, které výrobce nabízí, jsou velice kvalitní a hodí se k většině přirozených barev obočí.

Číslo 3. Lancome Sourcils Styler Brow Mascara

 • Objem: 6.5ml
 • Cena: vcelku vysoká
 • Názory: řasenka Lancome si získala řadu pozitivních recenzí 

Tato řasenka je velice populární volbou, i když to rozhodně není díky její vysoké ceně. Lancome Sourcils Styler Brow Mascara byla vyvinuta ve spolupráci s Lisou Eldrige, jednou z nejzkušenějších a nejrespektovanějších profesionálních stylistek. Řasenka viditelně zahušťuje obočí, zvýrazňuje jeho barvu a rozjasňuje tak oči. Make-up vydrží až 14 hodin a zajímavý kartáček spoolie se efektivně přizpůsobí vašemu obočí. Je zde ale jedna nevýhoda – nenašli jsme dostatečně tmavý odstín, který by se hodil černému či tmavě hnědému obočí.

Číslo 4. Yves Saint Laurent Couture Brow Mascara

 • Objem: 7.7.ml
 • Cena: velice vysoká
 • Názory: řasenka YSL si získala mnoho pozitivních recenzí

Další řasenka na obočí, která byla vyvinuta známým a skvěle hodnoceným stylistou – Lloydem Simmondsem. Jedná se o jednu z nejodolnějších řasenek na obočí na trhu – vydrží až 45 hodin. Nejsme si ale jisti, jestli někdo make-up opravdu nosí tak dlouho. Yves Saint Laurent Couture Brow Mascara je produkt, jehož odlíčení není zrovna snadné a vyžaduje manuální tření po pokožce. Nicméně tak dlouhotrvající make-up se rozhodně hodí na mola módních show a na photoshoots s modely, kteří musejí vždy vypadat úžasně. Bohužel je řasenka k dispozici pouze ve dvou odstínech.

Číslo 5. BENEFIT Gimme Brow+ Volumizing Eyebrow Gel

 • Objem: 3ml
 • Cena: high
 • Názory: řasenka Benefit získala pozitivní recenze

Tato barevná řasenka na obočí je opatřena malým aplikátorem, který pokožku nijak nevysušuje, ale který může lepit chloupky obočí k sobě. Řasenka dodává obočí objem a její aplikace je velice rychlá. Obsahuje mikrovlákna, která se zachytí na chloupky obočí, které tím zahustí. Výhodou je voděodolný a dlouhotrvající účinek. Řasenka nabízí také snadnou aplikaci. BENEFIT Gimme Brow+ Volumizing Eyebrow Gel je k dispozici v 10 odstínech. Někteří tento počet berou jako plus, zatímco jiní mají díky široké nabídce problém si vůbec nějaký odstín vybrat.