Make-Up

Nanobrow Eyebrow Pencil: Tužka na obočí s dlouhou výdrží pro bezchybné líčení obočí!

Chcete do svého každodenního rituálu líčení vnést trochu svěžesti? Ukážeme vám, že vaše každodenní líčení nemusí být vůbec únavné a časově náročné, a to díky praktickým produktům s dlouhou výdrží od značky Nanobrow. Představujeme vám Nanobrow Eyebrow Pencil, profesionální tužku na obočí, díky které vytvoříte oslnivý a osobitý make-up obočí.

Ne každá žena má přirozeně husté a dokonale tvarované obočí. Nemusíte se však obávat! Pokud si správně zvolíte tužku na obočí, hravě získáte požadovaný vzhled obočí. Zjistěte proč!

Co dělá tužka na obočí?

Kvalitní tužka na obočí vytvaruje a zvýrazní obočí a dokáže vyplnit mezery a řídká místa. Její praktický hrot umožňuje vytvářet tahy podobné chloupkům pro dosažení oslnivé hustoty. Na výběr máte širokou škálu odstínů, takže určitě najdete ten pravý pro vás.

Nanobrow Eyebrow Pencil je k dostání ve čtyřech barevných variantách. Vyberte si svou oblíbenou a pusťte se do toho!


Nanobrow Eyebrow Pencil

Produkt dostupný v barvách:

Proč byste měli vyzkoušet Nanobrow Eyebrow Pencil?

Precizní tužka na obočí Nanobrow Eyebrow Pencil je novinkou na kosmetickém trhu. Má jedinečné složení, které hladce klouže po obočí, maskuje nedokonalosti a vyplňuje obočí jemnou barvou. Okamžitě dobyla srdce mnoha žen po celém světě a není se čemu divit. Tomuto úžasnému produktu totiž nelze odolat!

Nanobrow Eyebrow Pencil poskytuje dlouhou výdrž a umožňuje precizně tvarovat obočí. Má zasouvací hrot, takže ji nemusíte ořezávat. Její hrot je vždy dokonale tvrdý a připravený k použití. Nanobrow Eyebrow Pencil se snadno používá – aplikaci zvládnete, i když nemáte žádné zkušenosti s líčením obočí. Během chvilky se z vás mohou stát profesionální stylisté obočí!

Jak používat tužku na obočí Nanobrow?

Je to jednoduché! Máte k dispozici skvělou tužku na úpravu obočí, která zajistí, že vaše líčení bude vždy vypadat precizně a bezchybně. Chcete-li zlepšit vzhled svého obočí, stačí postupovat podle následujících kroků:

 1. Očistěte pokožku kolem obočí od všech nečistot.
 2. Obkreslete obočí tenkými tahy.
 3. V případě potřeby nakreslete linky připomínající chloupky.
 4. Vyplňte obočí barvou po celé délce.
 5. Zvýrazněte spodní linii obočí a ocásek a jemně rozetřete horní linii obočí.
 6. Ujistěte se, že jste barvu nanesli rovnoměrně.

Nanobrow Eyebrow Pencil – precizní líčení obočí

Profesionální tužka na obočí Nanobrow zajistí WOW výsledek při líčení. S její pomocí vytvoříte velkolepý make-up obočí pro jakoukoli příležitost a nikdy se nemusíte obávat o výsledky. Vaše obočí bude vypadat přesně podle vašich představ – husté, objemné, peříčkové a plné přirozeného lesku.

Tato tužka na obočí dokáže zázraky. Umí proměnit tenké a řídké obočí v husté a dokonale barevné. Rozlučte se s neupraveným obočím jednou provždy!

Nanobrow Eyebrow Pencil – výhody

Ženy se shodují: Nanobrow Eyebrow Pencil je naprostou senzací. Proč na ni nedají dopustit? Zde jsou hlavní důvody:

 • je víceúčelová a všestranná
 • je velmi přizpůsobivá
 • je propracovaná do posledního detailu
 • je zasouvací, takže ji nemusíte ořezávat
 • vyplňuje mezery a řídká místa
 • je k dostání v krásných, neutrálních odstínech
 • poskytuje přesné a bezchybné líčení obočí, které vydrží po celý den

Navštivte www.nanobrow.cz a dozvíte se více!