Krása Make-Up

Méně je více! Vsaďte na přirozenost s Nanobrow Lamination Gel

Trendy se neustále mění, ale přirozený vzhled nikdy nevyjde z módy. Krása spočívá v jednoduchosti a péče o krásu by měla být potěšením i pro ty nejzaneprázdněnější z vás! Stále více lidí přechází k tomuto trendu, protože je pohodlný, ekologický a šetří čas i peníze. Pár dobrých a kvalitních produktů hravě nahradí šuplík plný make upu. V dnešní době je méně více. Tento trend v líčení je způsob, jak podtrhnout vaši přirozenou krásu – bez nutnosti zdlouhavého a náročného líčení obočí, obkreslování rtů, umělých řas a vrstev make upu. Žádný minimalista v líčení se neobejde bez gelu na obočí Nanobrow Lamination Gel. Vyzkoušejte ho i vy!

Jak funguje Nanobrow Lamination Gel?

Díky šikovnému kartáčku pokrývá každý jednotlivý chloupek a dodává mu oslnivý objem. Obočí působí hustším a načechranějším dojmem. Chloupky drží na místě po celý den! Gel nevysušuje chloupky a nedráždí delikátní pokožku okolo očí. Tento šetrný produkt je vhodný i pro osoby s velmi citlivou pletí. Je dokonalou alternativou klasické řasenky na obočí nebo mýdla. Gel na obočí Nanobrow Lamination Gel poskytuje jedinečný efekt laminace – bez nutnosti návštěvy salonu krásy!

Návod k aplikaci: Gel na obočí Nanobrow tvarovací gel můžete použít samostatně nebo jej zkombinovat s jinými produkty na líčení obočí (tužka, pudr na obočí nebo pomáda). Vyberte si odstín, který podtrhne vaší přírodní barvu obočí (Beige, Brown, Black), nebo zvolte transparentní variantu (Tranparent). Pomocí kartáčku rovnoměrně pokryjte chloupky obočí gelem. Nastavte chloupky po směru růstu a mírně je zvedněte nahoru. To dodává vizuální tloušťku a poskytuje efekt načechraného fluffy brow. Pro elegantnější vzhled vyhlaďte horní okraj obočí, aby z něj netrčely žádné chloupky.

Nanobrow Lamination Gel – Gel na obočí

Dostupné v různých barvách:

Laminace obočí versus Nanobrow Lamination Gel

Není žádným tajemstvím, že laminace obočí poškozuje přirozenou strukturu chloupků. Kyselina thioglykolová, hlavní složka laminačních činidel, rozkládá vazby, které určují přirozený tvar a směr růstu vašeho obočí. Připravuje chloupky obočí na další úpravy. Speciální kosmetické produkty na laminaci dodají vašemu obočí požadovaný tvar. Účinky trvají cca 1-2 měsíce.

Gel na obočí Nanobrow Lamination Gel přináší efekt laminace obočí bez návštěvy salonu krásy. Tento unikátní gel dodává vašemu obočí lesk a fixuje chloupky na místě stejně jako produkty na laminaci obočí. Velké balení vydrží několik měsíců při pravidelném používání. Gel na obočí Nanobrow Lamination Gel navíc vyživuje a posiluje chloupky obočí. Je nejlepším řešením pro citlivou pleť se sklonem k zarudnutí.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Nanobrow (@nanobrow.official)

Péče o obočí a make-up v jednom!

Složení Nanobrow Lamination Gel obsahuje ricinový olej, který zvyšuje lesk a chrání obočí před poškozením. Ricinový olej funguje jako přírodní sérum na obočí, které posiluje kořínky a podporuje růst nových chloupků. Vitamíny obsažené v oleji hydratují a regenerují oční okolí. Výsledek? Vždy zdravé, silné a husté obočí za každé situace. Hledáte vyživující a dlouhotrvající gel na obočí s efektem laminace obočí – už jste ho našli!

nanobrow gel na obočí pro laminované obočí