Make-Up Testy

Řasenka Lashcode. Klasická černé ve své nejlepší verzi

Lashcode je intenzivně černá řasenka, která nepůsobí pouze na povrchu řas, nýbrž i v jejich struktuře. Luxusní řasenka v sobě skrývá sametovou recepturu obohacenou o černý pigment. Výsledkem její aplikace bude expresivní make-up, kterým uchvátíte.

Nanesení řasenky je snazší a efektivnější díky unikátní receptuře a revolučnímu aplikátoru, který každodenní aplikaci zpříjemní. Lashcode je novou metodou řasového stylingu, díky které si přidáte na ženskosti a zefektivníte svůj každodenní make-up. Vybráno prémiovými stylisty, určeno všem.

MAKE-UP REVOLUCE

S každým pohybem kartáčku, se hedvábné částice pigmentu starají o perfektní pokrytí vašich řas, které nebudou touto metodou nikterak zatížené. Výsledek bude zvýraznění očí a černočerné řasy. Dlouhodobě se můžete těšit z prodloužených, zahuštěných a objemných řas. Lashcode je řasenka, která definuje vzhled řas tím, že je perfektně pokryje částicemi pigmentu. Dále budou řasy opticky zahuštěny a zakrouceny, čímž se jim dodá zcela optimální tvar. Unikátní aplikátor ideálně odděluje řasy tak, že se nelepí, díky čemuž získáme přírodní a expresivní make-up. Lashcode prodlužuje výdrž make-upu o několik hodin. Netvoří žmolky, ani nebarví víčka. Tato řasenka prodlužuje, zahušťuje a kroutí řasy. Výsledkem budou svůdné řasy, které si zamilujete.

Dále je zajímavé to, že Lashcode plní roli kosmetiky starající se o strukturu řas. Obsahuje celou řadu přírodních substancí, které pozitivně ovlivňují stav a zdraví řas. Díky nim dokáže řasenka řasy posílit, hydratovat, vyživit a obnovit – to vše od kořínků po konečky. Kosmetika působí vždy, když máte aplikovaný make-up. Díky účinku kosmetiky budou řasy růst rychleji a budou silnější a přirozeně hustší.

I když obsahuje černý, práškový pigment a další ingredience typické pro řasenky, Lashcode obsahuje i extrakty z pšenice a sóji a také extrakt z kořene Scutellaria baicalensis, který podporuje kořínky řas a podporuje jejich přirozený růst. Kromě toho bylo složení obohaceno o provitamin B5, vitamin E a arginin.

APLIKÁTOR NA JEDNIČKU

Tento opravdu úžasný silikonový aplikátor je ideálně tvarován, což je druhým faktorem, který dělá aplikaci make-upu za pomoci Lashcode jednoduchou a efektivní. Spirála končící malou špičkou je perfektní tvar pro aplikaci řasenky i na ty nejmenší řasy. Aplikátor při každém tahu aplikuje rovnoměrnou vrstvu aktivních složek. Je to možné také díky optimálnímu rozpoložení štětinek. Aplikátor má zkrátka perfektní velikost a tvar, který byl upraven tak, aby se hodil všem uživatelům, ať už mají jakékoliv řasy, či zkušenosti. Lashcode aplikátor je schopen od sebe oddělovat řasy a rovnoměrně je potírat vrstvou make-upu. Řasy tak budou mít intenzivní černou barvu

Vaše řasy budou tmavší a svůdnější než kdy dříve!

24 komentářů “Řasenka Lashcode. Klasická černé ve své nejlepší verzi”

 1. … některé holky říkají, že řasenky nejsou tak důležité ale sakra, když vidím, jak je tahle řasenka efektivní, tak musím říct, že fakt nemají pravdu… řasenku MILUJU! <3

  Odpovědět
  • samozřejmě, že je důležitá. bez zvýraznění očí je make-up na nic. Barva je opravdu tmavá a přitažlivá.

   Odpovědět
 2. Skvělý název řasenky Júžasně se vyjímá na mých řasách… už nikdy si nechci koupit jinou řasenku. Doporučuji ji všem, kteří mají krátké řasy!

  Odpovědět
 3. aplikátor je jak dělaný pro ty, kteří mají krátké a špatně dostupné řasy. dostane se VŠUDE!!

  Odpovědět
 4. A+ za ten aplikátor

  Odpovědět
  • já si myslím, že standardní aplikátor je pořád lepší, než tenhle silikonový

   Odpovědět
 5. Vyzkoušela jsem ji u kamarádky a musím říct, že je dobrá, jen si ji asi nekoupím, kvůli ceně.

  Odpovědět
 6. pokud fakt funguje, jak píší, tak je za tu cenu pořád dost lákavá

  Odpovědět
  • Rozhodně za tu cenu stojí… už jen díky výsledkům Jopravdu řasence fandím J

   Odpovědět
 7. Musím se přiznat, že na tuhle řasenku lovím kluky 😀

  Odpovědět
 8. Řasenka a kondicionér? No ahoj… J

  Odpovědět
 9. Nikdy jsem neviděla efektivnější řasenku a to ve světě řasenek nejsem žádným nováčkem J

  Odpovědět
 10. Nejsem úplně fanoušek make-upu, ale tahle řasenka mi učarovala… nemůžu si představit, co bych dělala, kdybych ji neobjevila! cítím se jako afrodita, když si ji nanesu na řasy

  Odpovědět
 11. Skvěle účinkuje a za mě je cena oprávněná

  Odpovědět
 12. miluji ji! skvělá řasenka, která je nesmírně účinná. Díky moc, Lashcode <3

  Odpovědět
 13. Ráda bych ji vyzkoušela, jen prostě není voděodolná

  Odpovědět
 14. kde si ji můžu zakoupit? můžu ji najít v klasickém obchodě?

  Odpovědět
  • nejrychleji si ji zakoupíš na webovkách, možná je i v nějakých drogeriích

   Odpovědět
 15. Mám řasy jako DIVA!

  Odpovědět
 16. Řasy jsem si před nějakou dobou poškodila falešnými řasami, takže hledám řasenku, která by řasám dodala maximální účinek, doufám, že to bude tahle!

  Odpovědět
 17. Myslím si, že ji vyzkouším

  Odpovědět
 18. Musí to být něco nového, nikdy jsem o řasence neslyšela

  Odpovědět
 19. před nějakou dobou jsem objevila blog, kde se dost pozitivně o řasence vyjadřovali J

  Odpovědět
 20. Podle mě je stejně dobrá jako jakákoliv řasenka za tuto cenu

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *