Krása Make-Up

Krásný pohled s umělými cluster řasami od Nanolash – DIY Lash Extensions!

Krásné a dlouhé řasy za 10 minut? To je sen snad každé ženy. Matka příroda však nebyla k nám všem v tomto ohledu příliš štědrá. Vyplatí se však využít dostupná řešení k nápravě těchto drobných nedokonalostí našich řas. Cluster řasy od Nanolash – DIY Lash Extensions jsou jednou z nich!

Co dělá DIY Lash Extensions od Nanolash stále oblíbenějšími?

Nelze popřít, že každá žena experimentovala s různými produkty na řasy. Většinou se jedná o řasenky a kondicionéry, které by měly řasy vyživovat a stimulovat jejich růst. Bohužel u těchto typů kosmetiky mohou být účinky dočasné nebo se dostavit až po dlouhé době.

Řasy jsou jednou z nejdůležitějších vlastností obličeje. Díky nim můžete nejen zvýraznit oči, ale také udělat vzhled tajemnější a nápadnější.

Doposud se jako nejlepší řešení zdálo semipermanentní prodloužení řas. Ženy si však rychle všimly, že je to nejen drahé, ale i časově náročné.

Proto se v poslední době DIY Lash Extensions těší stále větší pozornosti! Tyto cluster řasy pro domácí aplikaci mají mnoho výhod. Mezi nimi najdeme:

  • jemnost a lehkost – tyto hotové řasy pro domácí aplikaci jsou při nošení nepostřehnutelné;
  • umožňují snadné a rychlé diy prodlužování řas doma – aplikace trvá pouhých 10 minut;
  • trvanlivost – vzhled vašich řas bude trvat až 5 dní;
  • dokonalost – DIY Lash Extensions jsou navrženy tak, aby dokonale imitovaly přirozené řasy.

Vzhledem ke všem těmto výhodám není divu, proč se tolik žen rozhodlo vyzkoušet DIY Lash Extensions!

umělě řasy

Jaké verze DIY Lash Extensions jsou k dispozici?

Na stránkách Nanolash, tvůrce DIY Lash Extensions, můžete najít mnoho verzí diy cluster lashes pro domácí aplikaci. Dostanete je v jediném pouzdru. Obsahuje 36 segmentovaných řas v 8 stylech, ze kterých si můžete vybrat. V každém případě existují 3 délky: 10 mm, 12 mm a 14 mm.

Tyto umělé řasy vám umožní vytvořit vzhled řas jako třeba Hollywood Volume, ale také jemnou verzi, ideální pro každodenní nošení.

K zakoupení je také kompletní DIY kit eyelash extensions. Kromě diy cluster řas obsahuje i další příslušenství pro jednodušší aplikací.

Tato sada obsahuje:

  • Nanolash bonder – toto černě zbarvené řešení vám umožní nanést cluster řasy a sjednotit barvu vašich řas;
  • Nanolash remover – toto řešení rozpustí bonder a umožní vám bez problémů odstranit falešné řasy;
  • Nanolash sealer – umožňuje odstranit lepivou vrstvu bonderu;
  • aplikátor na řasy.

Jak udělat prodloužení řas doma?

Aplikace cluster řas od Nanolash trvá pouhých 10 minut. Nezáleží na tom, zda máte v této oblasti nějaké zkušenosti. Celá aplikace začíná vrstvou bonderu. Musíte počkat asi 30-60 sekund, než se stane lepkavým. Poté pomocí aplikátoru na řasy naneste umělé řasy pod přirozené řasy, asi 1 mm od linie řas. Hotový vzhled pak stačí přetřít sealerem.

Vetšinou je potřeba asi 4 nebo 5 diy cluster řas na jednu aplikaci, podle toho, jakého efektu chcete dosáhnout. Kompletní styling řas vydrží až 5 dní.

DIY Lash Extensions – inovace pro styling řas

DIY Eyelash Extensions je prémiový produkt, který je mezi ženami stále oblíbenější. Jemné, lehké cluster řasy umožňují dokončit aplikaci za pouhých 10 minut.

Konečně se můžete vzdát ošetření ve vašem kosmetickém salonu. DIY Lash Extensions jsou určeny pro domácí prodloužení řas. Tyto segmentované řasy se dokonale přizpůsobí vašeho tvaru oka a napodobí přirozené řasy.

S DIY Lash Extensions pro domácí použití může každá žena změnit svůj vzhled za pouhých 10 minut!