Krása

Tipy pro vyrovnání vlasů!

Jak jsme všichni nesporně věděli, zvládnutí dokonale provizorních vlasů může být obtížné. Pokud nevěděla, jak zacházet s svými nepoddajnými kudrnami, bylo několik pokusů a omylů. Ale nebojte se, následující tipy vám pomohou dosáhnout toho hladkého a elegantního čistého vzhledu, o kterém jste vždy snili.

Co budete potřebovat

Připraven správnými nástroji je polovina bitvy. Zde jsou základní nástroje, které budete potřebovat, abyste si mohli upravit vlasy:

  • Fén
  • Hladká kulma
  • Hair serum
  • Hřeben s řídkými zuby
  • Klipy pro oddělení vlasů

Začínáme

Krok 1: Mytí a kondicionování vlasů

Pro dokonalé výsledky je vždy lepší začít s čistými vlasy. Vyhněte se použití produktů, které zanechají zbytky. Po umytí vlasy důkladně vykartáčujte, abyste odstranili všechny uzly a zamotané vlasy.

Krok 2: Použijte ochranný produkt

Horko používané při vyrovnání vlasů může vaše vlasy poškodit. Použití kvalitního ochranného produktu pomůže chránit vaše vlasy před horkem a také jim dodává lesk. Rozetřete produkt na vlasy, ale zabráníte kořenům vlasů, aby nedošlo k vytvoření nadměrného mazání.

Krok 3: Fén

Toto je klíčový krok při získávání hladkých, rovných vlasů. Zahřívejte vlasový vysoký proud vzduchu a současně je kartáčujte. Chcete-li je udržet rovné, nastavte teplotu na střídní až vysokou hodnotu.

Krok 4: Rozdělení vlasů

Chcete-li dosáhnout dokonalých výsledků, je lepší pracovat s menším množstvím vlasů najednou. Použijte sponky na vyrovnání vlasy pro ododdělení ho a vyrovnání malými částmi najednou.

Krok 5: Zakončení vlasů

Navlhčete prsty v séru a projděte jimi vlasy, aby byly hladké a lesklé. To také pomůže kontrolovat friz.

Další tipy

  • Ujistěte se, že po umytí vlasů ponecháte dostatek času na schnutí.
  • Nezahřívejte vlasy příliš – to může způsobit poškození.
  • Pravidelně si odpočiňte od narovnání vlasů, abyste jim umožnili odpoutat.

Pamatujte, že stále platí pravidlo „méně je více“. Přehnané narovnání vlasů může vést k jejich poškození a nadměrnému vypadávání. Měli byste se snažit udržovat zdravý stav vlasů pravidelnými ošetřeními a poctivou péčí.