Testy

Domácí lifting a laminace řas? Vyberte si Nanolash Lash Lift Kit a užijte si svůj podmanivý pohled!

Dlouhé a krásné řasy, aniž byste opustili domov? Mnoho žen spoléhá pouze na klasické kleštičky na řasy a řasenku. Můžete však s těmito nástroji pokaždé dosáhnout super výsledků? Ne vždy. Alternativním řešením je lifting řas, který vám umožní dosáhnout dlouhodobých výsledků. Se sadou Nanolash Lash Lift Kit si můžete toto ošetření provést sami doma!

Proč vyzkoušet lifting a laminaci řas?

Řasy, stejně jako vlasy, potřebují k růstu stimulaci a správnou regeneraci. Je však třeba si uvědomit, že řasenka, kleštičky na řasy a dokonce i umělé prodlužování řas mohou stav řas negativně ovlivnit.

Když je struktura řas poškozená, nebudou bohužel vypadat dobře. Můžete si všimnout, že vypadají mnohem kratší, rovné a často tenké. Proto další  používání různých produktů může přinést ještě horší výsledky.

Lifting a laminace řas pomocí sady Nanolash Lift Kit se ukazuje jako dokonalé řešení. Lifting řas je sám o sobě oblíbené ošetření, které provádějí pouze kosmetičky?! Ale ne vždy tomu tak je. Sada od známé a oblíbené značky Nanolash vám umožní provést úpravu v pohodlí vašeho domova.

Laminace řas doma dokáže řasy nejen prodloužit a natočit, ale také je hloubkově vyživí a hydratuje.

Laminace řas doma - Nanolash Lift Kit

Jak laminovat řasy doma pomocí sady Nanolash Lift Kit?

Provedení laminace a liftingu řas pomocí sady od Nanolash je extrémně snadné. Hned na úvod se sluší poznamenat, z čeho se sada vlastně skládá. Obsahuje:

  • 3 produkty pro kompletní lifting řas – jsou jasně označeny s uvedením pořadí jejich aplikace;
  • Lift Lash Glue – lepidlo na aplikaci silikonových natáček;
  • Silikonové natáčky (3 páry ve 3 velikostech) a další příslušenství nutné k procesu.

Celý proces by měl začít přípravou řas. Je nutné je řádně vyčistit a vysušit. Dále pomocí přiložených náplastí oddělte spodní řasy od horních a aplikujte na oční víčko silikonové natáčky ve zvolené velikosti. Pak už se jen držte následujících pokynů:

  • aplikujte Step 1 – Lift, asi 1 milimetr od linie řas a počkejte 7-10 minut;
  • odstraňte přípravek suchým aplikátorem a stejným způsobem aplikujte Step 2 – Fix a počkejte dalších 7-10 minut, poté produkt znovu odstraňte vlhkým aplikátorem;
  • aplikujte Keratin Booster – Step 3 stejným způsobem a po 7-10 minutách produkt odstraňte.

Na konec stačí pouze sejmout silikonové natáčky a už si můžete užívat viditelné výsledky. Obecně by řasy měly vydržet asi 8 týdnů. Musíte však počítat s tím, že životnost do značné míry závisí na původním stavu vašich řas.

Vyplatí se vyzkoušet lifting a laminaci řas se sadou Nanolash?

Teď už víme, co je to lifting řas a jak ho provést pomocí sady Nanolash, takže můžeme zvážit, zda se to vyplatí. Samotné ošetření prováděné v pohodlí vašeho domova má mnoho výhod. Mezi ně patří:

  • úspora času a peněz;
  • hloubková výživa a regenerace řas;
  • definované natočení, delší a hustší řasy.

Každý, kdo provede tuto úpravu podle pokynů, se bude moci těšit z okamžitě viditelných výsledků. Použití Nanolash Lift Kit je extrémně jednoduché a nemělo by způsobit žádné problémy.

Domácí laminace řas je způsob, jak zlepšit stav vašich řas doslova za pár okamžiků. Žádná žena určitě nebude litovat provedení laminace na řasách. Díky liftingu řas budete moci zapomenout na své kleštičky na řasy nebo aplikaci extra vrstev řasenky. Vaše ranní make-upová rutina se stane mnohem příjemnější a především vám již nezabere tolik času. Zkuste to sami a vyzkoušejte sadu Nanolash Lash Lift.