Testy

TOP 5 obličejových sér s retinolem podle uživatelských recenzí

Retinol by neměly užívat pouze ženy se zralou a starší pokožkou. Jedná se o kosmetickou ingredienci, která je opravdovou investicí do budoucna. Pokožka bude díky vitaminu A chráněna před předčasným stárnutím a před pigmentovými skvrnami a pupínky. Pokud chcete udržet svou pokožku ve špičkovém stavu, rozhodně sáhnete po obličejovém séru s vitaminem A.

Nejlepší sérum s retinolem

Výběr produktů s retinolem je opravdu vyčerpávající. Každý produkt má jinou složku, jiné užití a jinou formu retinolu. Kosmetika s čistým retinolem obsahuje jeho deriváty, jako např. superefektivní Retinyl Palmitát, či jeho syntetika, jako např. Retinyl acetát či Retinaldehyd. Když si vybíráte sérum s obsahem retinolu, ujistěte se, že obsahuje tu nejlepší verzi vitaminu A, neboli Retinyl palmitát. Toto je polovina úspěchu. Pojďme se podívat na recenze těch nejlepších sér s retinolem. Jistě si mezi nimi najdete svého favorita.

TOP 5 sér s retinolem podle našich recenzí

1. Nanoil Retinol Face Serum, 50 ml

Hodí se: všem mezi 20-60 lety

Nanoil Retinol Serum, účinky

★ Vyhlazuje i hluboké vrásky.

★ Zpevňuje pokožku a funguje jako přírodní facelift.

★ Vyhlazuje pokožku.

★ Bojuje proti akné a hyperpigmentaci.

★ Je založen na tom nejlepším retinolu.

★ Obsahuje extrakt z Punarnavy: silnou antioxidanční složku.

★ Je k dispozici v eco-friendly skleněné lahvičce.

Nanoil Retinol Face Serum – komentáře a hodnocení

Sérum Nanoil Retinol Face Serum získává každodenně stovky nových pozitivních recenzí od spokojených uživatelů, kteří jsou mu vděční za nesmírně blahodárný účinek, který pokožce jejich obličeje poskytnul. Sérum obsahuje tu nejlepší formu retinolu, která je jak stabilní, tak efektivní. Kromě toho není oxidovaná. Vitamin A se v séru kombinuje s extraktem z kořene Punarnava, který funguje jako silný antioxidant.

Sérum je lehké, perfektně se absorbuje a funguje uvnitř pokožky kde aktivuje proces buněčné obnovy. Výsledkem je omlazená a zkrášlená pokožka, kterou vám bude každý závidět.

2. SESDERMA Reti Age Serum, 30 ml

Hodí se: každému mezi 20-60 lety

Sesderma Retinol Serum, účinky

★ Zpomaluje stárnutí pokožky

★ Bojuje proti pigmentovým skvrnám

★ Podporuje pružnost a pevnost pokožky

★ Zabraňuje vysychání pokožky

Sesderma Retinol Serum – komentáře a hodnocení

Stabilní forma retinolu, extrakt z ginkgo, proteiny, mimetické peptidy, hyaluronová kyselina a několik dalších ingrediencí. To jsou složky, které produkt obsahuje a které mají pozitivní účinek na pokožku.

V porovnání s ostatními séry toto neobsahuje tolik retinolu, plus je cena příliš vysoká s přihlédnutím na obsah alkoholu a PEG sloučenin. I přesto zajišťuje sérum Sesderma dobré výsledky, hlavně pro stárnoucí pokožku s hlubokými vráskami.

3. LIQ CR Night 0,3% Retinol Silk, 30 ml

Hodí se: všem ve věku 20-60 let

LIQ CR Retinol Serum, účinky

★ Zpomaluje proces stárnutí pokožky.

★ Snižuje viditelnosti pigmentových skvrn.

★ Zpevňuje pokožku a dodává jí pružnost.

The LIQ CR Night 0,3% Retinol Silk – komentáře a recenze

Toto noční sérum obsahuje menší množství retinolu a je k dispozici ve 30 ml. Může se jednat o skvělý produkt hlavně v případě, že jste ještě nikdy dříve retinol neužívali a chcete, aby si na něj vaše pokožka zvykla. Sérum LIQ CR pomáhá odstraňovat pigmentové skvrny a nedokonalosti naší pokožky.

Obsahuje čistý retinol, který omlazuje epidermis a podporuje syntézu kolagenu. S=rum obsahuje také laktobionovou kyselinu a vitamin E. Získává skvělé recenze, ale také ji řada uživatelů bere jako komedogenní.

4. The Ordinary Granactive Retinoid 2%, 30 ml

Hodí se: každému mezi 20-16 lety 

The Ordinary Retinol Serum, účinky

★ Zpevňuje pokožku

★ Obsahuje rostlinné extrakty.

★ Má antibakteriální účinek.

★ Osvěžuje pokožku a také ji omlazuje
★ Bojuje proti známkám stárnutí

The Ordinary Granactive Retinoid 2% – komentáře a recenze

The Ordinary Granactive Retinoid 2% obsahuje dvě formy retinoidů. Bohužel jsou obě syntetické. Produkt rozhodně není v porovnání s konkurencí zrovna oslňující. Za svoji popularitu rozhodně vděčí své nízké ceně. Obecně se hodí k nepříliš intenzivní denní péči o pokožku. Kromě syntetických retinoidů obsahuje extrakt z pepře a extrakt z rozmarýnu.  Pravidelná aplikace séra vyhlazuje tón pokožky a má protizánětlivý a antibakteriální účinek.

5. Revolution Skincare 0.5% Retinol Super Serum with Rosehip Seed Oil

Best for: anyone in their 20s, 30s, 40s, 50s

Revolution Skincare Retinol Serum, účinky

★ Ponechává pokožku svěží a mladistvou

★ Pomáhá snížit viditelnost vrásek

★ Efektivně hydratuje a vyživuje.

★ Jedná se o veganský produkt bez umělých aromatických látek

The Revolution Skincare Retinol Serum – komentáře a recenze

Sérum má vyživující účinek a obsahuje vcelku nízkou koncentraci retinolu. Průsvitná lahvička snižuje naši důvěru v efektivitu séra (retinol na světle oxiduje). The Revolution Skincare Serum je obohoacen o růžový olej, který je odpovědný za rozjasňující, antiseptický a osvěžující účinek. Někteří uživatelé popisují komedogenní účinek. Produkt je určen pro večerní užití.