Make-Up

Twiggy Styl Make-Upu

Největší hit letošního podzimu je makeup podle Twiggy. Kdo byla Twiggy? Byla to módní ikona, modelka a zpěvačka. Uhranula svět na začátku šedesátých let. Chodila po ranveji snad všech důležitých světově známých designerů. Twiggy byla známá pro svou štíhlou postavu, velmi krátké vlasy a velké oči. Když se stala slavnou, bylo jí pouhých 17 let a spoustu mladých žen se snažilo ji následovat. Nenosila nikdy žádný makeup, kromě velmi silně namalovaných očí s dlouhýma řasama. Tedy první věc, kterou chcete aplikovat je foundation. Je důležité, aby foundation kryl pouze lehce, BB krém může být perfektní alternativou ke klasickému tekutému foundation.

Šedesátá léta byl čas bledé kůže a mladého vzhledu. Pokud máte pihy, nezapomeňte je nezakrývat, naopak podpoří Twiggy vzhled. Použijte korektor pro zakrytí jakýchkoli diskolorací, díky tomu získáte plné krytí na místech, kde je to potřeba, ale stejně budete vypadat lehce a světle. Nakonec použijte pudr a vrhněte se na oči.

dasdsad

Vyhněte se pudřencea bronzeru, v šedesátých letech to vše bylo o očích. Abyste vytvořily úžasné oči, potřebujete tmavé oční stíny, tekutou oční linku, řasenku. Pro vytvoření vzhledu použijte tmavé oční stíny od vnějších koutků oka, aplikujte je na záhyb, kde se roluje víčko při mrkání. Aplikujte stíny jemně, bude to nejtmavší tohoto makeupu. Štětcem pořádně rozetřete, ať vše splyne. Tato technika vytvoří iluzi velkých panenkovských mrkacích očí, které byly tenkrát velmi populární. Stejné stíny použijte pro zvýraznění vaší spodní oční linky, naneste trochu pod spodní oční linku. Aplikujte tekutou oční linku, od vnitřních koutků oka a zakončete trochu nahoru, pro vytvoření kočičích očí. Řasy musí být opravdu dlouhé a tlusté, použijte Ultra Black řasenku, aplikujte dvakrát nebo třikrát, poté nezapomeňte nalepit pár falešných řas na horní oční víčko, abyste docílili pravého Twiggy vzhledu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *