Make-Up

Nejlepší tužka na obočí. Jaká to je? Mrkněte na náš žebříček!

Nejlepší tužka na obočí. To je cíl mnohých fanoušků efektivní kosmetiky. Jak ji ale najít? Mrkněte na náš žebříček
Je opravdu těžké uvěřit tomu, že před asi 10 lety se lidé vůbec nezaměřovali na barvu, tvar a hustotu svého obočí. Naštěstí již ale produkty na obočí tvoří základ moderního make-upu. Kvalitní tužka na obočí, či jí podobné produkty by měly tvořit základ kosmetické tašky každé z nás. Při nevhodném výběru ale nemusí být produkt dostatečně efektivní. Kvalitní tužky se hledají bez předchozích zkušeností vcelku obtížně. Proto jsme přišli s našim žebříčkem, který vám snad s výběrem pomůže.

Jak by měla ta nejlepší tužka na obočí vypadat?

Nejdůležitější je, aby byla její aplikace snadná a aby receptura vydržela po co nejdelší možnou dobu. Špička produktu je také nesmírně důležitá. Kvalitní tužka na obočí by neměla být ani příliš tvrdá, ani příliš měkká. Výsledný účinek vás totiž může v tomto případě zklamat.

Důležitá je také barva tužky. Při výběru se doporučuje držet se přirozených a chladnějších barev, aby nebyla tužka příliš výrazná. Čím užší je aplikační špička, tím lepší výsledky produkt zajistí. Další faktor, na který je nutné myslet, je oblíbenost produktu mezi zákazníky. Mrkněte se na online recenze a kosmetické články

Proč se tužka na obočí doporučuje pro efektivní styling?

Gely, pudry a pomády nám rozhodně mohou pomoci zajistit si krásný a uhrančivý make-up. Pokud bychom si ale měli vybrat jeden jediný produkt, pak bychom rozhodně sáhli po kvalitní, snadno aplikovatelné a efektivní tužce na obočí. Jedná se o nenahraditelnou součást make-upové rutiny mnohých z nás. Lze ji užívat jak samostatně, tak společně s dalšími produkty a to jak pro definici, tak vyplnění obočí. Moderní tužky jsou daleko přesnější než ty, které známe z dob před 5 či 10 lety! Vyberte si tu nejlepší a užijte si všech výhod, které aplikace tohoto efektivního produktu skýtá. Otestovali jsme pro vás několik produktů a ty nejlepší z nich zařadili na tento žebříček. Mrkněte na ně a vyberte si ten, který se vám nejlépe hodí!

Tužky na obočí – žebříček. Seznamte se s těmi nejlepšími tužkami na obočí!

1. Nanobrow EYEBROW PENCIL – nejlepší tužka na obočí na trhu

tužka na obočí

Tužka od Nanobrow je rozhodně tou nejlepší na současném kosmetickém trhu. Funguje skvěle na všech typech obočí, nehledě na jejich barvu či hustotu. K dispozici je ve čtyřech krásných a uhrančivých barvách, ze kterých si vybere opravdu každý. Sami jsme se do tužky a jejích účinků zamilovali! Nanobrow Eyebrow Pencil si vysloužila tisíce pozitivních recenzí od make-upových fanoušků z celého světa. Nabízí ultratenkou špičku s optimální tvrdostí, dostatečně sytý pigment a dlouhotrvající účinek. Rozhodně ji vyzkoušejte!

Vice: nanobrow.cz

2.  Anastasia Beverly hills Wiz – oblíbená tužka na obočí

Když značka Anastasia BH dorazila se svými prvními produkty na kosmetický trh, Brow Wiz se stala rychle senzací. Jedná se o jednu z prvních tužek, která nabízela populární vysouvací konstrukci s kartáčkem spoolie, kterým bylo možné odstranit přebytečný produkt. Zajímavé je, že produkt je dostupný hned ve 12 odstínech! Jak si vybrat takový, který se hodí přesně k vašemu obočí? Nemusí to být zrovna lehké, ale věříme, že to zvládnete. Tužka je to opravdu kvalitní, za což si vysloužila stovky pozitivních recenzí na mnohých kosmetických blozích. Někteří stylisté na ni nedají dopustit.

3. Fenty Beauty Brow MVP Ultra Fine Brow Pencil & Styler – celosvětově známá tužka na obočí

Je nám známo, že Fenty Beauty od Rihanny je jednou z nejznámějších kosmetických značek na světě. Produkty této značky jsou již podobně populární, jako její zakladatelka. Ultra Fine Brow Pencil & Style se v tomto ohledu drží této tradice. Jedná se o o voděodolnou tužku na obočí s recepturou, která zabraňuje tvorbě šmouh a loupání. Jedná se o inovativní produkt s efektivním aplikátorem vhodným také pro styling obočí. Někteří tvrdí, že tento nevšední tvar je výhodou, zatímco jiným, především osobám s tenkým obočím, příliš nevyhovuje. Produkt je dostupný v široké nabídce odstínů, včetně blond, hnědé, černé a zrzavé. Rozhodně si najdete přesně takový odstín, který se vám hodí.

4. Diorshow Brow Styler – prestižní tužka na obočí

Produkt vyvinut s opravdovou péčí a smyslem pro detail. Jedná se o prestižní tužku na obočí, která nabízí nesmírně přesnou a efektivní aplikační špičku. Pro mnohé z nás je již vysouvatelná tužka na obočí absolutní nutností. Tužka od Diorshow je velice oblíbená na mnohých forech a nedají na ni dopustit tisíce stylistů. Problémem ale může být její cena, která není zrovna nejnižší. Špička se také může ulomit, pokud na ni při aplikaci příliš zatlačíme. Výrobce tvrdí, že se produkt hodí ke všem typům obočí, jelikož nabízí šetrné a přirozené odstíny. Po testování ale musíme říct, že nám hnědý odstín nepřišel dostatečně přírodní, jelikož zahrnuje i teplé tóny. Nemusí se tedy hodit všem.

5. Benefit Cosmetics Precisely – často diskutovaná tužka na obočí

Benefit je značkou, která nabízí především produkty pro make-up obočí. Pokud hledáte značku, která by vaši touhu po kvalitní kosmetice na obočí mohla dostatečně nasytit, pak po Nanobrow můžeme rozhodně doporučit i Benefit! Nabízí širokou řadu stylingových a pečujících produktů na obočí. Společně s nimi nabízí i efektivní odličovače. Pojďme se ale vrátit zpět ke zmíněné tužce. Velkou výhodou je fakt, že je voděodolná a vydrží po celý den. Dále bychom rádi zmínila širokou nabídku barev. I když je produkt vcelku malý, nemusíte se bát, že by se snadno zlomil. Tužka si i přes svých pár chyb rozhodně zaslouží místo v našem žebříčku.

6. MAC Eyebrow Styler – kvalitní tužka na obočí

Tato make-upová tužka na obočí nás překvapila zajímavou voskovou recepturou. Obočí barví velice efektivně a mnoho uživatelů ji popisuje jako “kvalitní tužku na obočí”. Značka nabízí 14 odstínů, ale profesionální stylisté využívají hlavně čtyři: fling, lingering, stud a spiked. Tužka je voděodolná a netvoří ani šmouhy, ani žmolky. Vcelku obtížně se ale odličuje. Špička produktu je vcelku měkká, na což je třeba si zvyknout.