Užitečné tipy

Nejlepší Tipy & Triky pro krásu

Nejlepší Tipy & Triky pro krásu

Všichni známe základní pravidla při nanášení make-upu, ale ne všichni znají následující triky a tipy, jak dělat věci jinak. Zde je 10 triků a tipů, které vám usnadní život.

  1. Předtím, než budete provádět oční make-up, namočte štětec do vody nebo očních kapek, aby na nich makeup přilnul lépe. Tímto způsobem bude barva zářivější a lépe se bude vyjímat na kůži.
  2. Pokud jsou vaše stíny nebo stlačený pudr rozpadlé, můžete to spravit tak, že dovnitř vetřete alkohol. Jakmile stíny či pudr uschnou, můžete je znovu používat.
  3. Pokud vám vysychá řasenka, můžete ji prodloužit životnost tím, že jí dáte do horké vody na 5 minut. Aplikátorem v ní trošku zarácháte a je zase připravena. Můžete dovnitř kápnout i trošku očních kapek nebo vody, řasenka bude zase jako nová.
  4. Zkuste si doma udělat drahé produkty krásy. Je to možné, například místo kupování drahého peelingu si můžete udělat jeden sami. Smíchejte cukr a med, přidejte oblíbený esenciální olej a voala, máte přírodní domácí peeling.
  5. Pokud ta dráha řasenka, kterou naprosto milujete, již není v prodeji, stačí si uvědomit, že dobrá řasenka je z 90% dobrý kartáček. Použijte ten starý drahý kartáček a levnější řasenku. Bude to fungovat stejně.
  6. Při aplikaci tekutého foundation, zkuste použít štětec nebo vaše prsty místo houbičky. Houbička má tendenci produkt absorbovat a tak vyplácáte zbytečně hodně produktu.
  7. Předtím, než si domluvíte schůzku se svou kosmetičkou, nebo kadeřnicí, podívejte se na www.groupon.com a zjistěte, zda ve vašem městě nejsou nějaké kupony.
  8. Pokud si nemůžete dovolit drahý Sigma nebo Mac štětec, můžete prostě použít levný štětec na malování. Najdete takový v každém kutilském obchodě. Mají úplně stejnou texturu a velikost, jako standartní makeup štětce.
  9. Zvětšete objem svých řas pomocí dětského pudru. Před aplikací druhého nátěru řasenky, naneste pudr. Řasy budou dvakrát tak dlouhé a budou mít dvakrát takový objem.
  10. Vytvořte si vlastní barevný lak na nehty smícháním zničených rozpadlých stínů a bezbarvého laku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *