Testy

Jak dodat obočí větší tloušťku? Vyzkoušejte pero na obočí s mikrobladingovým efektem od Nanobrow!

Extrémně precizní, voděodolné a praktické pero na obočí, se kterým snadno a rychle vyplníte všechny mezery v obočí a dodáte mu trojrozměrnou strukturu, takže bude vypadat, jakoby jste si nechali udělat microblading! Vyzkoušejte Nanobrow Microblading Pen!

Nanobrow Microblading Pen – vytvářejte dokonalé líčení obočí podobné microbladingu!

Pero na obočí Nanobrow Microblading Pen je určeno pro každodenní úpravu obočí. Vypadá jako klasické pero, má tenký hrot, který umožňuje vytvářet tahy podobné chloupkům s mimořádnou přesností. Obsahuje voděodolný, intenzivně pigmentovaný inkoust, který zajišťuje dlouhou výdrž. Nanobrow Microblading Pen je velmi oblíbenou pomůckou pro líčení obočí, a to zejména u žen, které mají tenké, řídké nebo světlé obočí a chtějí docílit přirozeně vypadajícího vzhledu. Snadno se používá, takže je ideální volbou i pro začátečníky v líčení obočí. Mnoho profesionálů považuje pero na obočí Nanobrow Microblading Pen za jeden z nejlepších výrobků na úpravu obočí.

Nanobrow Microblading Pen

Produkt dostupný v barvách:

Microblading obočí – vyplatí se tento zákrok?

Microblading neboli feathering je metoda semi-permanentního líčení obočí, která spočívá v nanášení pigmentu pod kůži pomocí jednorázového nástroje. Microblading obočí provádí profesionál pomocí speciální jehly nebo velmi tenkého nástroje, kterým se do kůže udělají drobné řezy, do nichž se následně vloží pigment, čímž vzniknou tenké a přirozené tahy připomínající skutečné chloupky.

Výsledek je semi-permanentní a může vydržet až jeden a půl roku. Díky této technice můžete získat precizně tvarované a husté obočí, což ocení především ti, kteří chtějí zakrýt mezry, jizvy nebo jiné nedostatky.

Samotný zákrok trvá přibližně dvě až tři hodiny, před zákrokem je oblast obočí znecitlivěna. Výsledky microbladingu jsou znatelné okamžitě, ale finální výsledek se objeví za dva až tři týdny, až se pokožka zcela zahojí. Často je nutné během procesu hojení provádět úpravy, protože se pigment může „vstřebat“ do kůže, což způsobuje, že obočí vypadá nerovnoměrně a řídká místa jsou ještě nápadnější.

Co když se vám líbí efekt, který microblading přináší, ale nechcete podstoupit tak invazivní zákrok? Máme pro vás řešení! Vyzkoušejte microbladingové pero Nanobrow, které bylo navrženo tak, aby nahradilo microblading. Zde je vše, co o něm potřebujete vědět!

Pero na obočí s microbladingovým efektem – problém řídkého obočí vyřešen!

Líčení obočí pomocí pera je inovativní a spolehlivou metodou, jak dodat obočí dokonalou hustotu bez nutnosti návštěvy kosmetického salonu. Díky microbladingovému peru Nanobrow:

➜ můžete vytvářet přirozené líčení obočí. Pomocí tenkého hrotu snadno nakreslíte jemné linky podobné skutečným chloupkům obočí, takže docílíte úžasného objemu a trojrozměrné struktury.

➜ Ušetříte čas i peníze, které byste jinak vynaložili na invazivní semi-permanentní zákrok.

➜ získáte dlouhotrvající a voděodolné líčení. Díky intenzivní pigmentaci můžete budovat krytí a speciálně navržený hrot vám umožní nejen vyplnit mezery, ale také tvarovat obočí.

➜ se budete cítit sebevědoměji a oslníte své okolí krásně definovaným obočím. Obočí ovlivňuje celkový vzhled obličeje, proto musí mít správný tvar, tloušťku a barvu.

Jak vyplnit obočí pomocí pera?

  1. Ujistěte se, že vaše pleť a obočí jsou čisté a suché. Vyčešte obočí pomocí špulky nebo kartáčku, abyste jim dodali požadovaný tvar.
  2. Vyberte si odstín, který se nejlépe hodí k barvě vašich přirozených chloupků obočí. Shodu si můžete nejprve zkontrolovat na zápěstí.
  3. Začněte definováním spodní linie obočí. Mezery v obočí vyplňte vytvořením tenkých linek připomínajících skutečné chloupky obočí.
  4. Umístěte hrot pera kolmo k obočí. Krátkými tahy vytvářejte jemné linky ve směru přirozeného růstu chloupků. Pokud nejste dostatečně zkušení, můžete si to nejprve nacvičit například na hřbetu ruky. Nedokonalosti můžete vždy smýt běžným odličovačem a provést úpravy.
  5. Dbejte na to, aby střední část obočí a ocásek byly o něco tmavší než vnitřní okraj obočí (u nosu). Docílíte tak plynulého přechodu barev.
  6. Nakonec naneste transparentní nebo pigmentovaný fixační gel na obočí, který pomůže udržet chloupky na místě po celý den.

Úprava obočí pomocí pera Nanobrow je snadné. Získejte oslňující a zároveň přirozené líčení obočí i vy! Nevíte, kde koupit pero Nanobrow Microblading Pen? Přejděte na nanobrow.cz a prohlédněte si celou řadu profesionálních produktů na úpravu obočí od značky Nanobrow.