Krása Testy

Nanoil vlasový olej – zaměřeuje se na vlasy jakéhokoli typu pórovitosti

Nanoil je značkou vlasových sér, které se zaměřují na spoustu různých vlasových typů. Jejich série se skládá z tří vlasových olejů pro vlasy s nízkou, střední a vysokou porozitou. Nejčastěji ženy vybírají Nanoil pro vlasy se střední porozitou, jelikož je sérum vyvinuto tak, aby se vypořádalo s problematickými vlasy. Tento produkt se nejlépe využívá když se stav vlasů začíná zhoršovat a vlasům chybí hydratace a výživa. Nanoil pro vlasy se střední porozitou je charakterizován komplexním složením a komplexní funkcí.

Složení a funkce:

Všechna vlasová séra ze série produktů Nanoil jsou založena na pečlivě vybraných přírodních substancích a receptury produktů tak nezahrnují silikony a parabeny. Nanoil pro vlasy se střední porozitou je kombinací 6 rostlinných olejů a 6 dalších substancí. Oleje vlasům dodávají Omega-7 a Omega-9 mastné kyseliny, které tvoří velikou složku obsahu produktu. Nanoil pro vlasy se střední porozitou obsahuje:

Nanoil Medium Porosity

Makadamiový olej – obnovuje vlasovou vitalitu, normalizuje funkci sekrečních žláz pokožky hlavy a dodává vlasům pružnost.

Arganový olej – chrání vlasy před vysokými teplotami například při termickém stylingu. Zpomaluje stárnutí buněk a dodává vlasům regeneraci.

Marulový olej – zlepšuje stav pokožky a vlasů a posiluje přírodní hydro-lipidovou bariéru, bojuje proti dehydrataci a chrání před škodlivými faktory, které mají svůj vznik v externím prostředí.

Jojobový olej – omezuje přespřílišnou sekreci mazu na pokožce hlavy, čistí ji a bojuje proti lupům.

Olej z mučenky – ulehčuje vlasový styling a dodává vlasům lesk a hebkost. Olej dále brání proti roztřepení a vlasy uklidňuje.

Kokosový olej – chrání vlasové konečky proti roztřepení. Olej dále dodává vlasům pružnost, lesk a hebkost.

Sérum Nanoil pro vlasy se střední porozitou dále obsahuje stejný počet přídatných substancí. Všechny tyto substance jsou zcela neškodné. Kerastim a Baicapil jsou dva inovativní komplexy, které bojují proti zrychlenému vypadávání vlasů a urychlují vlasový růst. Dále je v produktu zahrnut UV filtr, který vlasům dodává ochranu, zatímco hedvábí dává vlasům hebkost a trojrozměrný lesk. Vitamin A posiluje vlasy zevnitř a vitamin E bojuje proti stárnutí buněk kořínku a pokožky.

Receptura:

Konzistence – Nanoil pro vlasy se střední porozitou má velice lehkou recepturu, která nezatěžuje vlasy, pokud je produkt aplikován ve správných dávkách.

Vůně – Toto sérum Nanoil má velice příjemné a jemné aroma, které rozhodně vašim vlasům nebude na škodu.

EFEKTIVITA – jak by se od produktu podobné kvality dalo čekat, sérum Nanoil pro vlasy se střední porozitou je velice efektivní. Stačí jen 1-2 dávky produktu a vaše vlasy budou rovnoměrně pokryty. Nanoil je jedním z nejefektivnějších vlasových produktů na trhu.

Nanoil pro vlasy se střední porozitou - konzistence

Možnosti užití:

Nanoil pro vlasy se střední porozitou je produktem, který můžete používat podle libosti. Je efektivní nehledě na metodu aplikace. Aplikace produktu by měla odrážet vaše časové možnosti a důvod, proč produkt používáte. Existuje nespočet možností aplikace, které lze často kombinovat.

  1. Vyzkoušejte si produkt aplikovat na mokré vlasy těsně před jejich šamponováním. Sérum dodá vlasům hloubkovou regeneraci.
  2. Aplikujte si produkt na mokré vlasy ihned po šamponování a před stylingem, čímž si zjednodušíte česání, urychlíte schnutí a ochráníte vlasy proti vysokým teplotám.
  3. Na suché vlasy ihned po šamponování a stylingu, čímž vlasům dodáte dodatečný lesk a odolnost.
  4. Jako aditivum k jinému kosmetickému produktu či produktům; například kondicionérům či šamponům, které nemají ve své receptuře vyživující složky.
  5. Kdykoliv během dne, čímž svým vlasům zajistíte ochranu, lesk a vitalitu.

Shrnutí:

PLUSY:

– receptura je pouze z přírodních ingrediencí,
– 6 přírodních olejů,
– účinek dodáván vlasům a pokožce hlavy,
– skvěle se hodící k vlasové porozitě,
– naprostá svoboda při aplikaci,
– vysoká efektivita díky lehkosti séra,
– tři verze hodící se pro vlasy s nízkou, střední a vysokou porozitou,
– bez silikonů a parabenů,
– nezatěžuje vlasy, ani je nemastí.

MÍNUSY:

– Lahvička se velice snadno mastí.