Krása

HD Brows – Krása ve správném tvaru!

  HD Brows povznášející tvarování obočí na úplně jinou úroveň. Tato inovativní, unikátní metoda se stala nejnovějším trendem v Anglii. HD Brows se soustředí hlavně na tvar obočí, ne na odstraňování chloupků. Pokud máte správný tvar obočí vůči svému obličeji, udělá to obrovský rozdíl. Můžete vypadat mladší, váš obličej bude vypadat štíhlejší, nebo vaše rysy budou vypadat jemnější. Procedura je pro každého, nehledě na věk, pohlaví, barvu pleti. Doporučuje se pro všechny druhy obočí.

HD Brows můžete vidět na obličejích mnoha celebrit, jako například Jenni Frostnebo Cher Lloyd. Kate Prince je miluje tak moc, že se rozhodla vytrénovat sama sebe a svého maskéra, jak správně provádět proceduru HD Brows.

hdbrows1

HD brow procedura má sedm kroků ošetření a kombinuje různé techniky zahrnujících např. Tónování a vytrhávání pomocí vosku. Všechny kroky pro to, aby byl vytvořen dokonalý tvar obočí. Váš stylista nejdříve analyzuje tvar vašeho obličeje, rozhodne, který tvar obočí bude nejlepší pro vaši osobnost, rysy obličeje a podobně. Žádní dva lidé nemají stejné obočí. I vy můžete mít obočí, které si přejete. Od úzkého po tmavé po velmi výrazné.

shutterstock_92627089Další krok v proceduře je barvení obočí. HD tints jsou použity pro to, aby vyrovnaly nebo ztmavily barvu obočí. Jakmile je barva hotová, vytrhají se pomocí vosku nadbytečné chloupky obočí. Speciální nůžky jsou pak použity pro zastřihnutí zbytečně dlouhých a vykukujících chloupků, tím se vytvoří upravenější vzhled. Pak je čas na vytrhávání pomocí speciálních pinzet. Následuje vytrhávání obočí pomocí nití (threading). Tento druh vytrhávání je velmi starý a pochází z východu. Stylisté používají nitě převážně na místa nad obočím. Poslední krok zahrnuje vyhlazování a zjemňování kůže, která je blízko obočí, pomocí uklidňujících toniků. Speciální minerální pudr je pak aplikován na zarudlá místa pro uklidnění. HD Brow Beater je pak aplikován pro finální úpravu obočí, obočí si pak tzv. sedne. Pak Stylista použije HD brow tužku na obočí, nebo rovnou celou HD paletu pro finální úpravy. Posledním krokem je pak domácí úprava, která už je na vás. Jak správně pečovat o obočí, Vám samozřejmě v salonu poradí.

Ti, kteří mají tendenci vytrhávat si obočí a až moc, si nebudou moci užít výsledků procedury hned. Obočí může totiž dorůstat až rok. Pro rychlý růst obočí použijte Nanolash sérum 1x denně na čistou kůži. Sérum obsahuje esenciální vitamíny a aktivní činitele, které zvyšují cirkulaci krve ve vlasových folikulech. Nanolash sérum se doporučuje také pro prodloužení a zhuštění řas. Aplikujte produkt na řídká místa a vaše řasy nebo obočí dorostou během osmi týdnů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *