Make-Up

Individuální prodlužování řas – Levné nebo drahé?

Individuální prodlužování řas je jedna z nejoblíbenějších procedur krásy po celém světě. Ženy tuto proceduru milují, jelikož jim to usnadňuje práci s make-upem každé ráno. Tato procedura je také perfektní pro letní období, jelikož nemusíte nosit těžký make-up. Semipermanentní řasy nám řasy prodlouží, udělají je hustší. Proces vypadá tak, že se jednotlivé řasy lepí na ty přírodní bezpečným, klinicky testovaným lepidlem. Falešné řasy mají několik délek, od devíti do šestnácti milimetrů. Můžou mít různé tvary a tloušťku.

predĺžiť riasy2

Samozřejmě záleží, jak dlouho vaše přirozené řasy vydrží, ale semipermanentní řasy vydrží zhruba 3 měsíce. Aby řasy stále vypadaly plné, je důležité chodit na doplňovací procedury každé tři týdny. Po aplikaci je nutné vyhnout se jakýmkoli olejnatými produktům, jelikož by mohly rozpustit lepidlo na řasy. Všechny dobré syntetické řasy jsou lehké a neměly by stahovat přirozené řasy. Může se však stát, že kosmetička aplikuje moc těžké nebo dlouhé řasy. Dávejte si tedy pozor.

predlžovanie rias3Druhá možnost je aplikace séra na vylepšování řas. Složení bohaté na aktivní činitele vyživí řasové folikuly a povzbudí řasy k růstu. Během několika málo týdnů pravidelného používání jsou řasy delší a hustší. Nanolash a Latisse jsou jediná dobrá séra na řasy, která dokáží zlepšit proces růstu řas až o 60%. Řasa, stejně jako jakýkoli jiný chloupek, potřebuje správnou hydrataci a výživu, aby mohla růst dlouhá a silná.

Studie ukázaly, že ženy, které používají séra na řasy, zaznamenaly méně vypadávání řas při odstraňování make-upu. Řasy ošetřené sérem na řasy byly zhruba o pět milimetrů delší. Většina produktů na řasy se musí pravidelně používat alespoň dva měsíce, po této periodě je dostačující používat sérum pouze dvakrát týdně pro udržení efektu. Tyto produkty jsou bezpečné pro citlivé okolí očí a nezpůsobují žádné podráždění či zarudnutí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *