Tělo

Chemické peelingy na tělo a Mikrodermabraze

Myslíte si snad, že peelingy jsou jenom pro obličej? Můžete peeling provést na vaše ruce, nohy, stehna, dokonce i na hlavu. Stačí si koupit nějaký peelingový přípravek v obchodě, nebo si nějaký vytvořit doma z ingrediencí, co máme v kuchyni. Co když ale jemný peeling nepomáhá, a my potřebujeme něco silnějšího? Chemický peeling je to, co hledáte. Jděte na to a zkuste tuto novou omlazující kosmetickou proceduru.

microdermabrasion-options-img

Co je peeling na tělo?

Toto je jedna z těch nejefektivnějších procedur krásy, která je široce praktikována kosmetičkami, dermatology a maskéry. Během chemického peelingu jsou mrtvé kožní buňky exfoliovány. Oproti normálnímu peelingu se mrtvé buňky sundávají pomocí speciálních kyselin. Cirkulace krve je zvýšena a kůže může lépe dýchat a hojit se. Existuje mnoho různých chemických peelingů a to, jaký si vyberete, záleží pouze na tom, co chcete léčit. Chemické peelingy dokáží odstranit velké množství tlusté kůže a odhalit, regenerovat tu novou, lepší.

Peelingy jsou výborné z několika důvodů: jsou dobré pro akné, jizvy po akné, redukují vrásky. Peelingy udělají vaší pleť svěžejší, kůže pak může absorbovat víc vitamínů z krémů. Výhod chemických peelingů je prostě několik. Vaše kůže je jemná, netvoří se tolik mazu, často dokonce vyrovná tón pleti.

microdermabrasion (1)Existuje mnoho druhů peelingů. Můžeme rozlišovat mezi chemickými peelingy a mikrodermabrazí. Druhá procedura takzvaně zbrousí veškeré nedokonalosti pleti, což je vlastně podobné klasickému peelingu, který děláme v naší koupelně, ale daleko více efektivní. Po několika chemických peelinzích je dobré vrátit se ke své denní rutině. Domácí peeling je totiž jemný a nezpůsobuje žádné podráždění. Na druhé straně mikrodermabraze je vysoce efektivní, ale zase vyžaduje delší dobu hojení, protože kůže je hluboce zasažena. Tyto peelingy se nedoporučují osobám s tmavší barvou pleti, je totiž pravděpodobné, že dojde ke zesvětlení pleti o několik odstínů. Mikrodermabraze je nejlepší alternativa, pokud máte vážnější problémy s pletí a chcete mít jednotný tón.

Chemický peeling byl známý už v dávných dobách, používaly ho ženy v Řecku u Římě. Dnes jsou peelingy obličeje neskutečně populární, jelikož nabízejí okamžité výsledky a mohou být prováděny i doma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *