Užitečné tipy

TOP 5 pomůcek pro péči o obočí

Všichni sníme o perfektním obočím. Spousta žen zároveň není spokojená s tvarem obočí, se kterým se narodili. Je tvar vašeho obočí odlišný od toho, o kterém sníte? Díky těmto pěti pomůckám pro péči o obočí mu konečně dodáte uhrančivou krásu a efektivní posílení! 

1. SÉRUM NA OBOČÍ

Možná jste nad tím ještě nepřemýšleli, ale sérum na obočí je vždy tím, čím byste měli při péči o obočí začít. Jedná se o nejlepší produkt pro ženy, které mají řídké, asymetrické a nevzhledné obočí. Dokáže efektivně zlepšit jejich stav, chránit je a vyživovat je při současné stimulaci růstu.

2. TUŽKA NA OBOČÍ

Většina z nás asi vlastní tužku na obočí. Díky ní si můžeme zajistit osvěžení a zkrášlení obočí kdykoliv a kdekoliv a to hlavně v případě, že užíváme nude odstín u vnitřního konce. Tento “trik” oči optický zvětší.

Zvýrazněte konturu obočí a vytrhněte chloupky na vnější straně od této kontury. Tímto si zajistíte symetričtější tvar obočí.

3. BARVA NA OBOČÍ

Jedná se o odolný a vodě-odolný produkt, který vám zajistí přesný a přirozený účinek. Pokud máte řídké obočí, je tato kosmetika přesně pro vás. Můžete barvou potřít každý jednotlivý chloupek!

4. KARTÁČEK NA OBOČÍ

Aplikace optimálního make-upu pro zkrášlení obočí není vůbec jednoduchá. Proto, aby se vám povedla, je nutné užívat vhodný kartáček. Jaký si ale vybrat? Syntetický, plochý a zahnutý. Tak bychom popsali perfektní kartáček pro aplikaci make-upu na obočí. Zajistí vám schopnost přesně a efektivně pečovat o každý jednotlivý chloupek.

5. ŽILETKA NA OBOČÍ

Jeho tvar je podobný jako kleštičky na obočí, jenže je zde na konci ostří. Během chvíle budete schopni zastřihnout všechny chloupky, které odstávají.