Krása

Jak udělat, aby vaše řasy vypadaly delší

Každý chce mít dlouhé a krásné řasy, ale co můžete dělat, pokud vám Matka Příroda takové nenadělila? Je tu několik možností.

rias31 Falešné řasy

Všichni je známe. Byly nám představeny několik let zpátky a okamžitě se uchytily. Jediná nevýhoda falešných řas je, že je musíte sundávat před spaním. Také se může stát, že použité lepidlo způsobí podráždění, svědění a zarudnutí. Vaše oči můžou vypadat úžasně během pár minut. Všichni jsme o nich slyšeli, ale někteří z nás se je bojí použít. Mohou totiž vypadat falešně a moc výrazně, ale když se je naučíte správně používat, mohou vypadat velmi přirozeně.

První a nejdůležitější věc ohledně falešných řas je vybrat si správný druh. Nejpopulárnější řasy jsou od výrobce Ardell, bohužel tyto řasy nejsou široce dostupné. Má je pouze určité množství drogerií, jdou však zakoupit online.

predlžovanie rias32 Prodloužení řas

Efekt, kterého dosáhnete pomocí prodloužení řas, je přirozenější a trvá déle, než falešné řasy. Falešné řasy můžete zakoupit v různých délkách, tloušťkách a zakřivení. Prodlužování řas funguje tak, že se lepí jedna řasa na druhou. Po technické stránce se tedy lepí syntetické řasy na vaše řasy přirozené. Je však důležité, aby vaše přirozené řasy byly dostatečně silné a udržely váhu falešných řas. Malé řasy se nechají netknuté, aby mohly dále růst silné a dlouhé. Falešná řasa se lepí 1 až 2 milimetry od vaší linky. To proto, aby lepidlo nezasáhlo oči. Lepidlo je chemické, tedy při proceduře musí mít zákazník zavřené oči.

Ačkoli lepidlo se nedostane do přímého kontaktu s kůží, někteří citliví lidé mohou zažít alergické reakce. Po proceduře vám kosmetička poradí, abyste nepoužívali žádné olejnaté prostředky na oči, takovým se musíte vyhnout. Dále je dobré na řasy moc nesahat, čím méně saháte, tím déle vydrží. Nepoužívejte voděodolnou řasenku, a pokud můžete, vyhněte se i řasenkám na bázi vody obecně.

nanolash-rewolucyjna-odzywka-fot-mat-prasowe3 Sérum na řasy

Na trhu existuje spoustu prostředků na vylepšení řas. Nejpopulárnější je však Latisse a Nanolash. Pravidelná aplikace je klíčem k úspěchu. Sérum na řasy je nejefektivnější cestou, která zaručí dlouhé a husté řasy na dlouhou dobu. Speciálně kombinované ingredience zahrnující peptidy a vitamíny, vyživí folikul řasy a udělá řasy silnější a delší. Řasy, které rostou ze zdravého kořínku, jsou tlusté a dlouhé a méně náchylné k vypadávání. Pokud používáte sérum jako je Nanolash, můžete očekávat první výsledky během čtyř týdnů pravidelného denního užívání. Celková procedura trvá zhruba tři měsíce, jelikož řasy potřebují čas pro regeneraci. Cena procedury je méně, než 250 czk měsíčně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *