Make-Up Testy

Top 5 Nejoblíbenějších Pomád Na Obočí 

Vybrat si pomádu na obočí může být hodně těžké, protože na kosmetickém trhu je jich dneska k dostání spousta a všechny by měly dokonale definovat a vyplnit vaše obočí.

Abychom vám pomohli vybrat vašeho nového oblíbence, rozhodli jsme se vytvořit seznam nejprodávanějších pomád na obočí, které vás okouzlí svým výkonem a pomůžou vám dosáhnout opravdového wow efektu při líčení obočí.

Nejlepší pomády na obočí – našich TOP 5

1. Nanobrow Eyebrow Pomade – pomáda na líčení obočí

nanobrow eyebrow pomade

Pomáda na obočí Nanobrow nadchne svým výkonem už od prvního použití. Voděodolné a dlouhotrvající složení s dokonalou konzistencí se pohodlně používá a usnadňuje aplikaci bez námahy. Nanobrow Eyebrow Pomade umožňuje napodobit skutečné chloupky obočí, které zdánlivě připomínají ty skutečné. Přesně definované a vyplněné obočí nebylo nikdy jednodušší. Vaše obočí bude vypadat hustší a objemnější. Pomocí pomády na obočí Nanobrow dosáhnete toho nejlepšího celodenního líčení. Sáhněte po tomto produktu a vyplňte své obočí podle svých představ.

Tento produkt byl vytvořen ve třech přirozeně vypadajících odstínech: Světle hnědá, Středně hnědá a Tmavě hnědá.

Tuto pomádu oceníte, pokud:

 • – vám záleží na bezkonkurenčním dlouhotrvajícím účinku
 • – chcete precizně vyplnit své obočí
 • – máte rády rychlou a snadnou aplikaci
 • – oceňujete přirozeně vypadající efekt objemného obočí s dokonalým tvarem

Více informací naleznete na oficiálních stránkách: nanobrow.cz

2. TARTE Frameworker Brow Pomade

Veganská pomáda na obočí Tarte zajišťuje jasné zvýraznění obočí. Složení výrobku je veganské, krémové a vhodně pigmentované. Tento výrobek umožňuje vytvořit precizní líčení, které vydrží až 24 hodin. Krémová textura zajišťuje rovnoměrné pokrytí každého chloupku. Tvaruje obočí a dodává mu lesk. Bonusem je složení s přírodními složkami, které poskytují pořádnou péči – babassový olej vyživuje a posiluje vlasové folikuly, zatímco amazonský jíl obsahuje vitamin E, který zpomaluje proces stárnutí. Výrobek je odolný vůči vodě a potu.

Dostupné odstíny této pomády na obočí jsou: Tmavě hnědá, Středně hnědá, Teplá tmavě hnědá, Tmavě hnědá, Černohnědá, Popelavě hnědá, Zlatá blond a Středně studená hnědá.

Tato pomáda na obočí se stane vaším oblíbeným výrobkem, pokud:

 • si ceníte veganských kosmetických produktů
 • vám záleží na složení s přírodními ingrediencemi
 •  rády kombinujete líčení s péčí o obočí

3. Refy Brow Pomade

Refy Brow Pomade se v USA osvědčila jako skutečná kosmetická senzace. Stínování a vyplňování obočí se s tímhle výrobkem stane opravdovým potěšením. Zkosený štěteček se pohodlně používá a poskytuje mimořádnou přesnost. Je zajímavé, že tahle pomáda umožňuje libovolně kombinovat dostupné odstíny a vytvořit si svůj vlastní odstín dokonale ladící s vašimi rysy. Krémová textura zajišťuje snadné nanášení. Dodejte svému obočí hloubku a přejděte k matnému vzhledu s pomádou na obočí Refy Brow Pomade!

Výrobek je k dispozici ve třech odstínech: Světlá, Střední a Tmavá.

Tuto pomádu na obočí si vyberte, pokud:

 •  si ceníte snadné aplikace a rádi zkoušíte kosmetické vjemy
 • chcete, aby vaše obočí získalo matný finiš
 • sníte o vytvoření vlastního odstínu, který bude dokonale ladit s vaší přirozenou barvou obočí

4. BENEFIT COSMETICS POWmade

Pomáda od Benefit Cosmetics vám během několika vteřin dokáže vyplnit mezery, aniž byste vypadaly přeplácaně. Vaše obočí bude jasně definované a získá saténový finiš. Provedené testy ukázaly, že tato pomáda na obočí se vymyká svými mimořádně dlouhotrvajícími účinky. Navíc nevysychá a nestírá se. Nanáší se pomocí speciálního kartáčku, který je možné dokoupit samostatně.

Dostupné odstíny téhle pomády na obočí jsou odstíny: 2; 2,5; 3; 3,5; 3,75; 4; 4,5 a 5. 

Tuto pomádu na obočí doporučujeme v případě, že:

 • – chcete dosáhnout dokonalého vyplněného obočí
 • – vám záleží na tom, aby se pomáda na obočí nesetřela nebo nevysušila
 • – máte rády přirozeně vypadající obočí

5. KVD Vegan Beauty 24-Hour Super Brow

Ultrainovativní veganské složení od KVD Vegan Beauty nepřestává oslňovat. Tahle voděodolná krémová pomáda s lehkou texturou vám umožní vyplnit obočí bez jakýchkoli kompromisů. Výrazný efekt se dostaví během několika málo chvilek. Pomáda by se měla aplikovat pomocí kartáčku na obočí #70 Pomade Brow Brush.

Na výběr je 7 přírodních odstínů pomády a odstíny „White Out“ a „Bleach“ pro efekt odbarveného obočí.

Po této pomádě na obočí sáhněte, pokud:

 • chcete dát průchod své fantazii
 • vám záleží na výrazném obočí
 • vybíráte veganské produkty

Jak nanášet pomádu na obočí?

Aplikace této pomády je naprosto snadná. Tento způsob bude fungovat pro všechny ženy, kterým záleží na rychle vytvarovaném obočí.

Stačí jen nabrat trochu vybrané pomády na štěteček a pak začít obkreslovat obočí tenkými tahy. Definování horní a dolní linie obočí je základním krokem k dosažení vysněného tvaru obočí.

Jakmile máte obočí dokonale vykreslené, začněte ho vyplňovat barvou. To je všechno!