Nejlepší Sada Na Laminaci Obočí – Žebříček. Jak Na Domácí Laminaci Obočí?

Laminování obočí se stalo trendem obočí tohoto roku a neklesá na své popularitě. Tato úprava je dokonce jednodušší než barvení obočí hennou a přináší úžasné výsledky: dokonale vytvarované a vyčesané obočí, které vypadá hustší a plnější. Díky laminaci obočí vypadá mnohem objemněji. Nejlepší na tom je, že dnes si můžete laminaci obočí snadno a rychle provést doma, a to úplně samy! Jediné, co potřebujete, je kvalitní sada na laminaci obočí. Které produkty pro laminaci obočí jsou nejlepší? Podívejte se na žebříček a seznamte se s vítězem!

Přejít na žebříček

Co je to laminace obočí? 

Tato procedura přináší srovnatelné výsledky: dodá obočí vytoužený tvar a efekt vydrží několik týdnů. Pokud jde o obočí, mluvíme o jeho vyčesání a úpravě do vysněného tvaru, aby vždy vypadalo co nejlépe. Laminování obočí je jednou z nejoblíbenějších semipermanentních úprav obočí. Laminace umožňuje dát obočí požadovaný tvar a zajistit si tak na dlouhé týdny klid a jistotu, že vaše obočí bude vypadat bezchybně kdykoliv během dne i noci.

Jak upravit obočí během laminace?

Vše záleží na vašich představách. Spousta žen je upravuje podle nejmodernějších trendů a vyčesává je skoro úplně nahoru, ale pokud se na to cítíte, můžete ho upravit úplně jinak a dát mu tvar, který vám vyhovuje nejlépe. Další výhodou domácího laminování obočí je, že sada vydrží na více úprav, takže obočí můžete pokaždé upravovat jinak a měnit jeho tvar a vzhled.

Laminace, tedy lifting obočí, a další výsledky této úpravy 

Laminování obočí má řadu výhod. Za prvé, ošetření obočí upraví a vytvaruje tak, abyste se už nemusely starat o jeho vzhled. Laminace také zlepšuje jeho vzhled, protože díky ní obočí vypadá plnější a výraznější, což zajistí, že bude vypadat skvěle i bez make-upu. Není divu, že se laminace označuje jako optický lifting obočí: obočí díky ní vypadá hustší a nadzvednuté. Kromě toho laminace obočí hloubkově vyživuje a usnadňuje každodenní úpravu a líčení. Díky laminaci bude vaše obočí tak krásné, že bude vypadat bezchybně po celé týdny i bez líčení.

Domácí laminace obočí – je to vůbec možné?

Až donedávna byla laminace obočí ošetřením dostupným pouze v kosmetických salonech. Nicméně se ukázalo, že tento postup není tak složitý, jak by se mohlo zdát. S dobrou sadou na laminaci obočí to může být hračka! Dnes spousta žen používá hennu a vytrhává si obočí sama, některé si dokonce doma dělají gelovou manikúru. Domácí laminace obočí může být ještě rychlejší a jednodušší, takže se vyplatí. Ušetří navíc spoustu času i peněz!

Nejlepší sada na laminaci obočí – žebříček. Nejlepší produkty na laminaci obočí!

Jaká je nejlepší sada na laminaci obočí? To se právě dozvíte! Zjistěte, která vám pomůže rychle a snadno upravit obočí, aby domácí laminace proběhla hladce! Vytvořili jsme žebříček nejlepších sad na laminaci obočí, přičemž jsme zohlednili jejich KVALITU, VÝSLEDKY, JEDNODUCHOST POUŽITÍ, ZPŮSOB POUŽITÍ, CENU a také RECENZE a VÝKONNOST, vypočtenou na základě průměrného množství přípravku použitého během jedné úpravy.

Nanobrow Lamination Kit

 • CENA: 956 Kč
 • EFEKTIVITA: cca 10 ošetření
Praktická sada na úpravu obočí a laminaci obočí Ptáte se: Jakou sadu pro laminaci obočí doporučujete? Tohle je ta pravá! Sada na laminaci obočí Nanobrow Kit je dokonale propracovaná a opravdu snadno se používá, aby vaše domácí laminace obočí proběhla rychle a bezchybně! Je navíc velmi praktická: obsahuje všechno, co k úpravě obočí potřebujete, a všechny lahvičky jsou správně očíslované a přesně označené. Díky tomu přesně víte, který produkt máte krok za krokem použít a jak dlouho ho máte na obočí nechat působit.
TRVANLIVOST EFEKTU
99%
JEDNODUCHOST POUŽITÍ
98%
Praktická sada na úpravu obočí a laminaci obočí
Nanobrow Lamination Kit
 • Kompletní sada na laminaci obočí: obsahuje vše, co k proceduře potřebujete.
 • Tekutiny špičkové kvality.
 • Snadné a bezproblémové použití, očíslované lahvičky.
Naše hodnocení

RefectoCil Brow Lamination Eyebrow Laminating Kit

 • CENA: 914 Kč
 • EFEKTIVITA: v průměru 7-8 ošetření
Dalším produktem v našem žebříčku je poměrně často doporučovaná sada na laminaci obočí RefectoCil. Tato značka je vyhlášená mezi spoustou kosmetických salonů. Přestože je sada RefectoCil určena pro profesionální laminaci obočí, řada žen tvrdí, že ji můžete používat i doma. Praktická tuba obsahuje všechny potřebné tekutiny a pomůcky pro laminování.
TRVANLIVOST EFEKTU
90%
JEDNODUCHOST POUŽITÍ
85%
RefectoCil Brow Lamination Eyebrow Laminating Kit
 • Zdokonalená sada na laminaci obočí.
 • Vysoká kvalita, skvělý výkon.
 • Hodně vysoká cena.
Naše hodnocení

Thuya Eyebrow Lift Kit

 • CENA: 1195 Kč
 • EFEKTIVITA: 12 ošetření
Tato sada na laminaci obočí je často označovaná jako sada na lifting obočí, a to díky výsledkům, které procedura přináší. Pokud si chcete provést ošetření laminace samy doma, můžete očekávat vynikající výsledky. Thuya sada na domácí laminaci obočí je určena nejen k úpravě obočí, ale též k jeho obarvení.
TRVANLIVOST ÚČINKU
80%
JEDNODUCHOST POUŽITÍ
75%
Thuya Eyebrow Lift Kit
 • Velmi profesionální.
 • Dobře vybavená sada.
 • Složitý návod.
Naše hodnocení

Fleeky eyebrow lift kit

 • CENA: 726 Kč
 • EFEKTIVITA: 5 až 10 ošetření
Domácí laminace obočí? Fleeky má řešení, jak na to! Jedná se o další pozici v žebříčku a oblíbenou sadu pro domácí laminaci obočí, která byla svého času nesmírně populární. Je k dispozici ve dvou velikostech.
TRVANLIVOST ÚČINKU
75%
JEDNODUCHOST POUŽITÍ
75%
Fleeky eyebrow lift kit
 • Vydrží několik týdnů.
 • Snadné plýtvání nespotřebovaným výrobkem.
 • Poměrně složitý návod.
Naše hodnocení

ICONSIGN Brow Lamination

 • CENA: 633 Kč
 • EFEKTIVITA: cca 8 ošetření
Žebříček nejlepších sad na laminování obočí by nebyl úplný bez této poměrně oblíbené sady, a to především díky relativně snadné aplikaci a očíslovaným lahvičkám na úpravu. Sada na lifting a laminaci obočí ICONSIGN obsahuje vše potřebné k domácí laminaci obočí. Výrobce ujišťuje, že vystačí na 10 ošetření, i když ve skutečnosti to může vypadat jinak.
TRVANLIVOST ÚČINKŮ
74%
JEDNODUCHOST POUŽÍVÁNÍ
73%
ICONSIGN Brow Lamination
 • Poměrně příznivá cena
 • Krátkodobé účinky.
 • Nepříliš účinný.
Naše hodnocení

Brow Lamination Set – Noble Brow

 • CENA: 1570 Kč
 • EFEKTIVITA: cca 9-10 ošetření
Sada na laminování obočí Noble Lashes je dalším výrobkem, který stojí za pozornost. Kompletní sada obsahuje všechny pomůcky, které potřebujete k provedení neinvazivního domácího liftingu a laminace obočí. Sada usnadňuje úpravu a tvarování obočí, dokonce i toho hustého a nepoddajného, a obnovuje jeho požadovaný tvar.
TRVANLIVOST ÚČINKŮ
70%
JEDNODUCHOST POUŽÍVÁNÍ
75%
Brow Lamination Set - Noble Brow
 • Snadné použití.
 • Docela špatná kvalita přiloženého příslušenství.
 • Krátkodobé účinky.
Naše hodnocení

Elevate The Beauty Eyebrow and Lash Lamination Kit

 • Cena: 937 Kč
 • EFEKTIVITA: cca 8 aplikací
Elevate The Beauty je další kompletní laminovací sada přinášející efekt plnějšího obočí. Je vhodná pro domácí použití? Je to doporučovaná sada na laminaci obočí? Určitě na ni narazíte při prohlížení produktů na obočí na internetu. Doporučuje se pro změnu směru a tvaru obočí. Díky ní jsou oblouky obočí delší a hustší, což vede k tomu, že obočí vypadá objemnější.
TRVANLIVOST ÚČINKU
60%
JEDNODUCHOST POUŽÍVÁNÍ
75%
Elevate The Beauty Eyebrow and Lash Lamination Kit
 • Proslulá sada na laminaci obočí.
 • Poměrně nízká efektivita.
 • Účinky ošetření trvají kratší dobu než u jiných sad.
Naše hodnocení

Laminování obočí – krok za krokem

Jak laminovat obočí doma? Všechno samozřejmě závisí na sadě, kterou jste si vybraly, a na doporučení výrobce. Nejlepší je tedy vybrat si sadu pro laminaci obočí, která je vybavena přesným, jednoduchým a jasným návodem, jasně označenými a popsanými přípravky a obsahuje kvalitní tekutiny pro laminaci obočí s dobrým složením a skvělým výkonem.

Sada na domácí laminaci obočí. Které produkty na laminování obočí jsou nejlepší?

Co si koupit na laminování obočí? Jakou sadu si vybrat pro snadné domácí laminování obočí? To jsou nejčastěji kladené otázky související s domácí laminací. Pokud čtete tyto řádky, znamená to, že hledáte ty nejlepší produkty pro laminaci obočí. Připravili jsme pro vás žebříček nejoblíbenějších produktů. Podívejte se na nejdoporučovanější sady pro domácí laminaci obočí a vyberte si tu nejlepší z nejlepších!

DIY – lze provádět laminaci obočí z pohodlí domova?

Jasně! Dříve sice byla laminace obočí prováděna pouze zkušeným a kvalifikovaným profesionálem, ale díky pokroku na trhu můžete laminaci obočí provádět zcela bez problému z pohodlí domova. Stačí vám k tomu sada vhodně připravených produktů, které vám kromě perfektní laminace zajistí i maximální možný komfort. Nyní se pravděpodobně sami sebe ptáte, co by měla kvalitní DIY sada pro laminaci obočí zahrnovat. Ty nejlepší vás nepřekvapí vysokým počtem lahviček, aktivních látek a aplikátorů. Naopak nabídnou pouze to nejnutnější, s naprosto přehledným příbalovým letákem pro maximální usnadnění aplikace. Ideálně by měly být všechny lahvičky přehledně označeny. Tím si zajistíte přehlednou a rychlou aplikaci produktu a tím pádem optimální laminační kúru. 

Čemu se vyhnout po ošetření obočí laminací?

Prvních 24 hodin po laminaci obočí byste si neměly obočí namáčet. Je také lepší vyhnout se tření obočí při odstraňování make-upu. Zřekněte se také sauny. Místo toho obočí každý den jemně pročesávejte špulkou po směru růstu.

Jak často je možné provádět laminaci obočí?

Laminování obočí je semi-permanentní ošetření. Účinky přetrvávají několik týdnů. Z tohoto důvodu můžete ošetření opakovat každých 45 až 90 dní. Pokaždé předem zvažte stav svého obočí, abyste se ujistily, že ošetření je pro vaše obočí bezpečné, a vyberte si nejlepší sadu na laminaci obočí.

Je laminace obočí bolestivá?

Laminování obočí je bezpečné a vcelku bezbolestné ošetření. Nejdůležitější je vybrat si kvalitní a nadšeně doporučované produkty na laminaci. Takto může efekt vydržet až dva měsíce. Laminace obočí zajistí, že obočí už nebude potřebovat žádný další styling nebo dokonce líčení. Chloupky jsou navíc odolné vůči vlhkosti a vždy dokonale vytvarované.

Shrnutí – žebříček laminačních sad na obočí

Pokud si zrovna vybíráte laminační sadu na obočí, doufáme, že vám náš žebříček práci dostatečně usnadnil. Shrnuli jsme v něm ty nejlepší laminační sady a popsali ty nejpopulárnější, nejznámější a nejčastěji doporučované produkty. Při výpočtu konečného hodnocení jsme pracovali s několika faktory, včetně efektivity, kvality receptury, jednoduchosti aplikace a výše ceny. Podívejte se na ty nejlépe hodnocené produkty. Vhodně vybraná DIY laminační sada na obočí vám umožní provádět lifting a laminaci obočí snadno a rychle a to i v případě, že s tímto typem produktu nemáte žádné předchozí zkušenosti. Vhodně vybraný produkt s jednoduchou metodou aplikace a kvalitní recepturou je vašim klíčem ke krásnému laminovanému obočí, které vydrží po mnoho týdnů!