Nanobrow Lamination Kit

Ptáte se: Jakou sadu pro laminaci obočí doporučujete? Tohle je ta pravá! Sada na laminaci obočí Nanobrow Kit je dokonale propracovaná a opravdu snadno se používá, aby vaše domácí laminace obočí proběhla rychle a bezchybně! Je navíc velmi praktická: obsahuje všechno, co k úpravě obočí potřebujete, a všechny lahvičky jsou správně očíslované a přesně označené. Díky tomu přesně víte, který produkt máte krok za krokem použít a jak dlouho ho máte na obočí nechat působit. Sada na laminaci obočí Nanobrow vám umožní rychle a snadno upravit a vytvarovat obočí přesně podle vašich představ a zajistí vám bezchybné obočí na dlouhé týdny! Nanobrow poskytuje profesionální laminační sadu, která uspokojí i ty nejnáročnější zákaznice. Tato sada na laminaci je vhodná jak pro salony, tak pro domácí použití! Měly byste taky vědět, že laminovací sada Nanobrow obočí nejen upravuje, ale dokonce o něj pečuje. Tekutiny jsou obohacené mimo jiné o slunečnicový olej, který obočí vyživuje, zkrášluje a chrání. To je důvod, proč je sada na laminaci obočí Nanobrow tak vysoce hodnocená a zákaznice si ji rády vybírají. Sada na laminaci obočí Nanobrow obsahuje: lepidlo na obočí (7 ml / 0,24 fl oz), liftingový krém StepOne (5 ml / 0,17 fl oz), fixační krém StepTwo (5 ml / 0,17 fl oz) a dále 10 jednorázových aplikátorů, 1 špulku a 1 kartáček.

Praktická sada na úpravu obočí a laminaci obočí

Recenze sady Nanobrow Lamination Kit: vysoce pozitivní a nadšené

Jak používat Nanobrow Lamination Kit?

Sada na laminaci obočí Nanobrow se snadno používá. Podívejte se, jak se pomocí sady provádí domácí laminace obočí:

 1. Důkladně odstraňte make-up pomocí odličovače bez obsahu oleje. Obočí musí být zbavené mastnoty.
 2. Sáhněte po lahvičce s nápisem GLUE a pomocí aplikátoru naneste přípravek na obočí. Počkejte 25-50 sekund.
 3. Pomocí kartáčku naneste tekutinu na lifting obočí (lahvička Krok 1). Nechte ji působit 5-8 minut v závislosti na citlivosti a tloušťce chloupků. Tekutinu na lifting obočí odstraňte suchým vatovým tamponem.
 4. Pomocí kartáčku naneste na obočí poslední přípravek (lahvička Krok 2). Upravte a vytvarujte obočí tak, aby vypadalo podle vašich představ. Nechte přípravek působit 5-8 minut a poté ho smyjte navlhčeným vatovým tamponem. Hotovo! Sada na laminaci obočí Nanobrow zajistí krásné obočí až na 8 týdnů!

Sada na laminaci obočí Nanobrow 

VÝHODY
 • Kompletní sada na laminaci obočí: obsahuje vše, co k proceduře potřebujete.
 • Tekutiny špičkové kvality.
 • Snadné a bezproblémové použití, očíslované lahvičky.
 • Efekt přesně tvarovaného obočí bez nutnosti úpravy až po dobu 8 týdnů!
 • Krásně definované, plnější a objemnější obočí.
 • Velmi doporučovaná sada na laminaci obočí.
 • Vysoce účinná a dokonalá sada na laminaci obočí pro profesionální salony i domácí použití!
 • Není nutné používat potravinovou fólii!
NEVÝHODY
 • Laminování zahrnuje několik kroků, proto si před použitím pečlivě přečtěte příbalový leták.

Kde koupit sadu pro laminaci obočí Nanobrow

Na internetu, v oficiálním obchodě značky, na různých obchodních platformách, ve známých drogeriích, kosmetických salonech a u místních distributorů.