RefectoCil Brow Lamination Eyebrow Laminating Kit

Dalším produktem v našem žebříčku je poměrně často doporučovaná sada na laminaci obočí RefectoCil. Tato značka je vyhlášená mezi spoustou kosmetických salonů. Přestože je sada RefectoCil určena pro profesionální laminaci obočí, řada žen tvrdí, že ji můžete používat i doma. Praktická tuba obsahuje všechny potřebné tekutiny a pomůcky pro laminování. Nezapomnělo se tu ani na pomůcky, jako je kosmetická miska a speciální oční polštářky na ochranu víček, i když jsou spíše užitečné na laminaci řas. Sada na laminaci obočí RefectoCil Brow Kit obsahuje navíc po 2 lahvičkách s trvalou na řasy a obočí Refill Lash & Brow Perm a 2 kartáčky. Výrobce ujišťuje, že účinky laminace vydrží až 1,5 měsíce.

Hodnocení sady RefectoCil Brow Lamination: Celkem dobrá, ale jedná se o profesionální sadu pro laminaci obočí a není určená pro nezkušené.

Jak používat sadu pro laminaci obočí RefectoCil?

Domácí laminace obočí pomocí sady RefectoCil by neměla být problém, a přestože je sada určena pro profesionály, můžete si ošetření provést samy následujícím způsobem:

  1. Očistěte si obočí a na vyčesané chloupky obočí naneste přípravek Lash & Brow Perm, pak počkejte 6 minut. Odstraňte ho suchým vatovým tamponkem.
  2. Potom na obočí naneste přípravek Neutralizer. Počkejte 4 minuty a následně přípravek odstraňte navlhčeným vatovým tamponkem.
  3. K odstranění zbytků laminovacích přípravků z obočí použijte fyziologický roztok RefectoCil (není součástí balení).

Sada na laminaci obočí RefectoCil

VÝHODY
  • Zdokonalená sada na laminaci obočí.
  • Vysoká kvalita, skvělý výkon.
  • Obsahuje skoro všechno potřebné příslušenství pro domácí laminaci.
  • Efekt vydrží několik týdnů.
NEVÝHODY
  • Hodně vysoká cena.
  • Nedostatek fyziologického roztoku doporučeného výrobcem.

Kde koupit laminovací soupravu RefectoCil:

Online, na různých obchodních platformách, v drogeriích, kosmetických salonech a u místních distributorů.