Thuya Eyebrow Lift Kit

Tato sada na laminaci obočí je často označovaná jako sada na lifting obočí, a to díky výsledkům, které procedura přináší. Pokud si chcete provést ošetření laminace samy doma, můžete očekávat vynikající výsledky. Thuya sada na domácí laminaci obočí je určena nejen k úpravě obočí, ale též k jeho obarvení. Vyberte si ji, pokud máte zájem kromě vizuálního liftingového efektu dodat svému obočí i barvu. Thuya obsahuje nejpotřebnější produkty pro laminaci i silně nepoddajného obočí. Balení obsahuje 12 balení permanentního gelu, 12 balení neutralizátoru, přípravek na předvyhlazení obočí – speciální roztok, který obočí připravuje a chrání, arganovo-keratinový tónovací přípravek na obočí a krémový aktivátor. Součástí sady je také malá mistička na míchání barvy a profesionální kartáček na její nanášení, stejně jako speciální film s osmotickým účinkem – nezbytný během úpravy. Příjemným doplňkem této laminovací sady je arganový krém Thuya, který se aplikuje po ošetření.

Zní to složitě? Možná právě proto nepatří k nejdoporučovanějším sadám na laminaci obočí. S trochou cviku ale může být výsledek procedury opravdu vyhovující.

Recenze sady Thuya pro lifting obočí: Návod je trochu komplikovaný a podoba balení na lifting obočí nefunguje úplně nejlépe.

Jak používat sadu Thuya na laminaci obočí?

Domácí laminace obočí pomocí sady Thuya probíhá následovně:

 1. Očistěte obočí pomocí speciálního přípravku Thuya. Naneste přípravek na obočí před vyhlazením a po 5 minutách ho smyjte.
 2. Naneste permanentní gel, který změní přirozený směr růstu chloupků. Zakryjte oblast osmotickou fólií a ručníkem. Po 2 – 3 minutách zkontrolujte, jestli obočí směřuje správným směrem, a pročešte ho. Účinek kontrolujte každé 2 – 3 minuty. Doba čekání na gel je různá a závisí na tloušťce a stavu obočí.
 3. Aplikujte neutralizátor, který neutralizuje účinek permanentního gelu a vyživuje obočí. Opět zakryjte oblast osmotickou fólií a ručníkem. Po uplynutí stanovené doby setřete neutralizační roztok na úpravu obočí navlhčeným vatovým tamponem.
 4. Kolem obočí naneste vrstvu speciálního ochranného krému, ale nedotýkejte se chloupků. Po ošetření permanentním stylingem obočí se doporučuje tónování Thuya.

Sada na laminaci obočí Thuya

VÝHODY
 • Velmi profesionální.
 • Dobře vybavená sada.
 • Obsahuje barvu na obočí a krém na obočí.
 • Umožňuje dosáhnout dobrých výsledků laminace obočí.
NEVÝHODY
 • Vysoká cena.
 • Složitý návod.
 • Velmi obtížné použití.

Kde koupit Thuya sadu pro laminaci obočí

Na internetu, na obchodních platformách, v drogeriích a u místních distributorů.