Brow Lamination Set – Noble Brow

Sada na laminování obočí Noble Lashes je dalším výrobkem, který stojí za pozornost. Kompletní sada obsahuje všechny pomůcky, které potřebujete k provedení neinvazivního domácího liftingu a laminace obočí. Sada usnadňuje úpravu a tvarování obočí, dokonce i toho hustého a nepoddajného, a obnovuje jeho požadovaný tvar. Díky kvalitní sadě pro domácí laminaci obočí je obočí pružnější a odolnější. Laminovací přípravky jsou v tomto případě obohaceny o vyživující složky, které obočí během ošetření vyživují. Účinky laminace obočí s Noble Lashes trvají až měsíc, což je o dost kratší doba než u jiných produktů.

Sada Noble Lashes obsahuje: odmašťovač obočí, laminovací balzám, fixační balzám, vyživující olej, osmotickou fólii, 10 x vatové tamponky, 10 x kartáčky na obočí a 10 x vatové tyčinky.

Hodnocení sady pro laminaci obočí: Laminování s touto sadou trvá celou věčnost, protože vyživující olej musíte na obočí nechat působit až 2 hodiny!

Jak používat laminovací sadu na obočí Noble?

  1. Očistěte si obočí a vyčešte ho kartáčkem, aby mělo správný směr a tvar.
  2. Naneste na obočí laminovací balzám, pak obočí zakryjte osmotickou fólií a počkejte 5-8 minut. Odstraňte ji suchým aplikátorem.
  3. Naneste fixační balzám, zakryjte obočí osmotickou fólií a počkejte 5-8 minut, potom přípravek odstraňte suchým aplikátorem.
  4. Očistěte obočí čisticím prostředkem. Pro efekt zdravého a lesklého obočí naneste olej a nechte ho působit dvě hodiny.

Sada na laminaci obočí Noble

VÝHODY
  • Snadné použití.
  • Poměrně účinná laminovací sada.
NEVÝHODY
  • Docela špatná kvalita přiloženého příslušenství.
  • Krátkodobé účinky.
  • Olej na obočí je třeba nechat působit až 2 hodiny.
  • Příliš vysoká cena.

Kde koupit sadu pro laminování obočí Noble Brow

V obchodech a online, na obchodních platformách, v drogeriích, kosmetických salonech a u místních distributorů.