Elevate The Beauty Eyebrow and Lash Lamination Kit

Elevate The Beauty je další kompletní laminovací sada přinášející efekt plnějšího obočí. Je vhodná pro domácí použití? Je to doporučovaná sada na laminaci obočí? Určitě na ni narazíte při prohlížení produktů na obočí na internetu. Doporučuje se pro změnu směru a tvaru obočí. Díky ní jsou oblouky obočí delší a hustší, což vede k tomu, že obočí vypadá objemnější. Přestože je poměrně rafinovaná, nepatří mezi nejlevnější laminovací sady, zejména s ohledem na její nízkou účinnost. I  když se nejedná o nejlepší laminovací sadu na obočí, je poměrně často recenzovaná na internetu. Podle uživatelů vystačí maximálně na 8 laminací a účinky vydrží až 6 týdnů. Vyplatí se koupit laminovací sadu Elevate The Beauty? Rozhodnutí necháme na vás, ale náš žebříček naznačuje, že existují propracovanější a cenově výhodnější sady, které vám snadno zajistí efekt nadzvednutého obočí.

Recenze sady pro laminaci obočí a řas: Vzhledem k tomu, že součástí sady není osmotická fólie, je podle mnoha uživatelek neúplná.

Jak používat sadu na laminaci obočí Elevate The Beauty?

Domácí laminace obočí pomocí sady od Elevate The Beauty rozhodně není příliš složitá. Takové ošetření by mělo mít úspěch i u těch, které nejsou v laminaci trénované.

 1. Použijte čisticí přípravek a vyčistěte obočí.
 2. Pomocí kartáčku naneste na obočí liftingový přípravek a nechte ho působit 8 až 13 minut. Překryjte obočí potravinovou fólií (je nutné zakoupit zvlášť). Smyjte přípravek pomocí vatového tamponu.
 3. Pomocí kartáčku naneste produkt na laminování obočí Fixation. Nechejte působit po dobu 8 až 13 minut.
 4. Přípravek smyjte vatovým tamponem a obočí ošetřete olejem.

Sada na laminování obočí Elevate The Beauty

VÝHODY
 • Proslulá sada na laminaci obočí.
 • Poměrně snadné použití.
NEVÝHODY
 • Vysoká cena vzhledem ke kvalitě.
 • Poměrně nízká efektivita.
 • Účinky ošetření trvají kratší dobu než u jiných sad.
 • Vyžaduje osmotickou fólii, která není součástí sady.
 • Dlouhá čekací doba na působení roztoků, což může oslabit chloupky na obočí.

Kde koupit laminovací sadu Elevate The Beauty

Online a v kamenných drogeriích, na obchodních platformách nebo u místních distributorů.