Fleeky eyebrow lift kit

Domácí laminace obočí? Fleeky má řešení, jak na to! Jedná se o další pozici v žebříčku a oblíbenou sadu pro domácí laminaci obočí, která byla svého času nesmírně populární. Je k dispozici ve dvou velikostech.

Maxi sada obsahuje: 1 x Fleeky čisticí přípravek 50 ml, 5 x dvojité sáčky na obočí, 1 x lepidlo na obočí 4 ml, 5 x kartáčky na řasy, 10 x aplikátory, 1 x Y-Tool a 2 x hřebínky.

Mini sada obsahuje o něco méně pomůcek: 2 x dvojité sáčky Browlift, 1 x lepidlo na obočí 4 ml, 2 x kartáčky, 4 x aplikátory, 1 x Y-Tool a 2 x hřebínky.

Nevýhodou je, že tekutiny jsou dodávány v sáčcích a každý sáček obsahuje dostatečné množství pro 2 aplikace a musí být použit do 24 hodin od otevření. Podle řady uživatelek je to nesmysl, protože nikdo nedělá další úpravu obočí 24 hodin po prvním ošetření. Takže buďto nepoužitý sáček vyhoďte, nebo se poohlédněte po kamarádce, která by s vámi domácí lifting obočí provedla.

Fleeky brow lamination recenze: nepraktické sáčky, z nichž polovina je často vyplýtvaná nebo nevyužitá.

Jak používat sadu Fleeky pro laminaci obočí?

Je to vhodná sada na domácí laminaci obočí? Podle mnoha uživatelek je návod poměrně složitý. Proto stojí za to uvést, jak Fleeky správně používat:

 1. Očistěte si obočí pomocí přiloženého čisticího prostředku. Naneste lepidlo Browlift na obočí a pomocí hřebínku ho upravte do požadovaného tvaru.
 2. Pomocí aplikátoru pečlivě naneste na obočí Browlift Lotion 1. Pokud je to možné, dbejte na to, aby se pleťová voda dostala do kontaktu pouze s chloupky, a ne s pokožkou. Zakryjte obočí potravinovou fólií, aby se krém mohl vstřebat.
 3. Po 8 minutách opatrně a důkladně odstraňte z obočí pomocí suchého vatového tamponu Browlift Lotion 1, aniž byste odstranily roztok Browlift. V případě potřeby znovu naneste lepidlo Browlift, aby se obočí upevnilo do požadovaného tvaru.
 4. Zopakujte proces nanášení přípravku Browlift Lotion z kroku 2 pomocí nového aplikačního kartáčku. Po 8 minutách odstraňte krok 2 Browlift Lotion suchým vatovým tamponem. Očistěte obočí navlhčeným vatovým tamponem a odstraňte nadýchané lepidlo Browlift. Zbylé lepidlo odstraňte kartáčkem na řasy.

Sada na laminaci obočí Fleeky

VÝHODY
 • Vydrží několik týdnů.
 • Poskytuje dobré výsledky.
 • Číslovaná balení.
NEVÝHODY
 • Nepříliš promyšlené balení (sáčky).
 • Vysoká cena.
 • Snadné plýtvání nespotřebovaným výrobkem.
 • Poměrně složitý návod.

Kde koupit laminovací sadu Fleeky

Online, na obchodních platformách, v drogeriích, online i v kamenných obchodech.