ICONSIGN Brow Lamination

Žebříček nejlepších sad na laminování obočí by nebyl úplný bez této poměrně oblíbené sady, a to především díky relativně snadné aplikaci a očíslovaným lahvičkám na úpravu. Sada na lifting a laminaci obočí ICONSIGN obsahuje vše potřebné k domácí laminaci obočí. Výrobce ujišťuje, že vystačí na 10 ošetření, i když ve skutečnosti to může vypadat jinak. Účinky možná nevydrží tak dlouho jako u ostatních uvedených produktů, ale cena této laminovací sady je o něco nižší. Sada na domácí laminaci obočí ICONSIGN obsahuje: 1 trvalou, 2 fixaci, 3 výživu, 4 lepidlo a Y kartáček. Tato sada usnadňuje domácí laminaci obočí a osvědčuje se jako dobrá volba pro začátečníky.

ICONSIGN Laminování obočí recenze: Tato sada na laminování obočí má i nevýhodu, například nedostatek osmotické fólie potřebné k ošetření.

Jak používat sadu na laminaci obočí Icosign?

Postup pro domácí laminaci obočí pomocí sady Icosign je následující:

 1. Odmastěte pleť a odstraňte make-up.
 2. Kolem obočí naneste trochu vazelíny.
 3. Na obočí naneste tenkou vrstvu lepidla. Pak pomocí kartáčku upravte obočí tak, aby mělo požadovaný tvar, a počkejte 1 minutu.
 4. Na obočí naneste trvalé barvivo č. 1, obočí zakryjte potravinovou fólií (není k dispozici v sadě) a počkejte 5-8 minut.
 5. Pomocí přiloženého speciálního Y kartáčku odstraňte přípravek z obočí, naneste na obočí fixaci č. 2 a obočí znovu zakryjte přilnavou fólií. Počkejte až 8 minut.
 6. Zbytky odstraňte pomocí Y kartáčku. Na obočí naneste vyživující olej č. 4.
 7. Osm hodin po ošetření si nemyjte obličej horkou vodou.

Sada na laminaci obočí Iconsign

VÝHODY
 • Poměrně příznivá cena.
 • Jasný a docela snadný návod.
NEVÝHODY
 • Krátkodobé účinky.
 • Nepříliš účinný.
 • Přilnavá fólie není součástí sady.

Kde zakoupit laminovací sadu Iconsign

V obchodech a online drogeriích, kosmetických salonech a u místních distributorů.